Oferty noclegów NadMorze.pl
 
Strona główna > Noclegi nad morzem > tanie noclegi Kołobrzeg > pola namiotowe - campingi
  wczasy nad morzem Grzybowo Grzybowo (23)
Filtruj: wszystkie |  sezonowe | całoroczne |
Kołobrzeg (niem. Kolberg) to miasto położone na Równinie Białogardzkiej u ujścia rzeki Parsęty do Bałtyku, przy drodze krajowej nr 11. Znajduje się tam port handlowy, pasażerski i rybacki, kąpielisko morskie oraz uzdrowisko – liczne sanatoria i domy wypoczynkowe. W mieście i jego okolicach występują źródła wody mineralnej, solanki oraz pokłady borowiny. W Kołobrzegu popularne jest leczenie chorób górnych dróg oddechowych i krążenia, chorób stawów, jak również zaburzeń przemiany materii (cukrzyca). Od 1972 jest jedną ze stolic diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej ...
Pełen opis miejscowości Kołobrzeg
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook lub Twitter:

Wybierz kategorie obiektów:
Liczba ofert: 0 - zmień typ obiektu lub filtr sezonowości


Data przyjazdu: Data wyjazdu:

Baltic-Apartaments

Portowa 18, 78-100 Kołobrzeg

Apartament - Etna 503 Apartament - Etna 503 Apartament - Etna 503 Apartament - Etna 503

Apartament - Etna 503 (liczba apartamentów: 1; max osób: 4)

Cena za pobyt w wybranym okresie od: 279.00 zł

Apartament - Etna 501 Apartament - Etna 501 Apartament - Etna 501 Apartament - Etna 501

Apartament - Etna 501 (liczba apartamentów: 1; max osób: 5)

Cena za pobyt w wybranym okresie od: 320.00 zł

Na wynajem luksusowy apartament 4 osobowy w kompleksie apartamentowo-hotelowym w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu - Apartamentowiec Etna.Zlokalizowany blisko morza, molo i latarni morskiej. Powierzchnia apartamentu wynosi 45m2 na które składa się przestronny pokój z wyposażonym w lodówkę i kuchenkę otwartym aneksem kuchennym. Do spania w apartamencie przeznaczone jest duże łóżko 2 osobowe, oraz rozkładana 2 osobowa sofa. Udogodnieniem dla mieszkańców jest duży nowoczesny telewizor led, nastrojowe oświetlenie, stolika kawowy i sofa, stół śniadaniowy i liczne szafki i półki. Łazienka została wyposażona w prysznic, umywalkę, duże lustro, toaletę. Atutem apartamentu jest szeroki balkon ze stołem i krzesłami wychodzący na północno zachodnią stronę świata.  REZERWACJA DOSTĘPNA W KALENDARZU!   Serdecznie zapraszamy na udany wypoczynek!
Na wynajem luksusowy 2 pokojowy apartament 4 osobowy w kompleksie apartamentowo-hotelowym w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu - Apartamentowiec Etna.Zlokalizowany blisko morza, molo i latarni morskiej. Powierzchnia apartamentu wynosi 45m2 na które składa się przestronny pokój z wyposażonym w lodówkę i kuchenkę otwartym aneksem kuchennym. Do spania w apartamencie przeznaczone jest duże łóżko 2 osobowe, oraz rozkładana 2 osobowa sofa. Udogodnieniem dla mieszkańców jest duży nowoczesny telewizor led, nastrojowe oświetlenie, stolika kawowy i sofa, stół śniadaniowy i liczne szafki i półki. Łazienka została wyposażona w prysznic, umywalkę, duże lustro, toaletę. Atutem apartamentu jest szeroki balkon ze stołem i krzesłami wychodzący na północno zachodnią stronę świata.  REZERWACJA DOSTĘPNA W KALENDARZU!   Serdecznie zapraszamy na udany wypoczynek!

Dostępnych apartamentów: 2 - w cenie już od 279.00 zł


  Kołobrzeg - wiadomości z nad morza:
Koncert z Okazji Dnia Matki w Kołobrzegu
Piosenki Marynistyczne w Kołobrzegu
Koncert charytatywny - Maksym Rzemiński - Muzyka Klasyczna i Filmowa w Kołobrzegu!
Kołobrzeg: Stand-Up Time
Kołobrzeg: Spektakl "Złota Kaczka"
Ewa Bem z Zespołem w Kołobrzegu
Kołobrzeg: Spektakl "Mężczyzna Idealny"
Kołobrzeg: Koncert Lao Che
Kołobrzeg: Film animowany "Chłopiec i świat"
Okolicznościowy koncert Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej i tercetu wokalnego MAJOL
Zobacz więcej wiadomości z nad morza

(Wygenerowano w 2.26 sek.)