Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem
loader
Noclegi wolne miejsca Noclegi z rabatem Andrzejki Boże Narodzenie Sylwester Sprawdzone noclegi +Dodaj ofertę
Google
translate

Domki Kempingowe "Mewa"

ul. Jesionowa 2-6, 72-344 Trzęsacz

ZAPYTAJ O NOCLEG

zobacz też: www.domkimewa.pl
ZAPYTAJ O NOCLEG
  Domki w naszej ofercie:
 • Domek nr 1 (2-pokojowy z aneksem kuchennym) Liczba: 1 Maksymalna liczba osób: 7

  Opis: W domku o powierzchni 35m2 znajdują się 2 pokoje po 12m2, łazienka oraz aneks kuchenny z lodówką i kuchenką. W kuchni do dyspozycji gości czajnik elektryczny, 2 garnki, patelnia, talerze, szklanki i sztućce. W pierwszym pokoju szafa, szafka, kanapa dwuosobowa, łóżko piętrowe 200x80, stół, krzesła i telewizor. W drugim pokoju szafa, szafka, kanapa dwuosobowa, tapczan jednoosobowy z możliwością rozłożenia, stół i krzesła. Na zewnątrz meble ogrodowe i grill.

 • Domek nr 2 (2-pokojowy z aneksem kuchennym) Liczba: 1 Maksymalna liczba osób: 5

  Opis: W domku w zabudowie szeregowej znajdują się 2 pokoje, łazienka, aneks kuchenny z lodówką i kuchenką. W kuchni do dyspozycji gości czajnik elektryczny, 2 garnki, patelnia, talerze, szklanki i sztućce. W pierwszym pokoju szafa, szafka, kanapa dwuosobowa, stół, krzesła i telewizor. W drugim pokoju szafka, tapczan jednoosobowy, łóżko piętrowe 200x80, stolik i krzesła. Na zewnątrz meble ogrodowe i grill.

 • Domek nr 3 (2-pokojowy z aneksem kuchennym) Liczba: 1 Maksymalna liczba osób: 8

  Opis: W domku o powierzchni 30m2 w zabudowie szeregowej znajdują się 2 przejściowe pokoje z aneksem kuchennym z lodówką i kuchenką oraz łazienka. W pierwszym pokoju 2 szafki, dwie kanapy dwuosobowe, stół, krzesła i telewizor. W drugim pokoju szafa, szafka, kanapa dwuosobowa, łóżko piętrowe 200x90, stolik i krzesła. W kuchni do dyspozycji gości czajnik elektryczny, 2 garnki, patelnia, talerze, szklanki i sztućce. Na zewnątrz meble ogrodowe i grill.

 • Domek nr 4 (1-pokojowy z aneksem kuchennym) Liczba: 1 Maksymalna liczba osób: 4

  Opis: W domku o powierzchni 16m2 w zabudowie szeregowej znajduje się pokój z aneksem kuchennym z lodówką i kuchenką oraz łazienka. W pokoju szafa, szafka, kanapa dwuosobowa, łóżko piętrowe 200x80, stół, krzesła i telewizor. W kuchni do dyspozycji gości czajnik elektryczny, 2 garnki, patelnia, talerze, szklanki i sztućce. Na zewnątrz meble ogrodowe i grill.

 • Domek nr 5 (1-pokojowy z aneksem kuchennym) Liczba: 1 Maksymalna liczba osób: 4

  Opis: W domku wolnostojącym o powierzchni 17m2 znajduje się pokój z aneksem kuchennym z lodówką i kuchenką oraz łazienka. W pokoju szafa, szafka, kanapa dwuosobowa, łóżko piętrowe 200x80, stół, krzesła i telewizor. W kuchni do dyspozycji gości czajnik elektryczny, 2 garnki, patelnia, talerze, szklanki i sztućce. Na zewnątrz meble ogrodowe i grill.

 • Domek nr 6 (1-pokojowy z łazienką i kuchnią obok) Liczba: 1 Maksymalna liczba osób: 4

  Opis: W domku wolnostojącym o powierzchni 15m2 znajduje się łazienka. W pokoju szafa, szafka, kanapa dwuosobowa, łóżko piętrowe 200x80, stół, krzesła, lodówka, telewizor, czajnik elektryczny, talerzyki, szklanki i sztućce. Do dyspozycji gości wolnostojąca, wspólna dla 4 rodzin, wyposażona kuchnia. Na zewnątrz meble ogrodowe i grill.

 • Domki nr 7 i 8 (2-pok. z łazienką i kuchnią obok) Liczba: 2 Maksymalna liczba osób: 5

  Opis: W domkach wolnostojących o powierzchniach 20m2 z małego tarasu (2m2) są 2 osobne wejścia do 2 pokoi (12 i 5 m2). W pierwszym znajduje się szafa, kanapa dwuosobowa, tapczan jednoosobowy, stół, krzesła i telewizor. Przechodzi się z niego do łazienki 3m2. W drugim szafka, łóżko piętrowe 200x80, lodówka, czajnik elektryczny, talerzyki, szklanki i sztućce. Do dyspozycji gości wolnostojąca, wspólna dla 4 rodzin, wyposażona kuchnia. Na zewnątrz meble ogrodowe i grill.

 • Domek nr 9 (1-pokojowy z łazienką i kuchnią obok) Liczba: 1 Maksymalna liczba osób: 2

  Łóżka: 2
  Opis: W domku wolnostojącym o powierzchni 12m2 znajduje się łazienka 3m2. W pokoju 9m2 szafa, szafka, kanapa dwuosobowa, łóżko piętrowe 200x80, lodówka, stolik, 2 krzesła, telewizor, czajnik elektryczny, talerzyki, szklanki i sztućce. Na zewnątrz tarasik 3m2, meble ogrodowe i grill. Do dyspozycji gości wolnostojąca, wspólna dla 4 rodzin, wyposażona kuchnia.

 • Domki nr 11 i 12 (1-pokojowe z aneksem kuchennym) Liczba: 2 Maksymalna liczba osób: 2

  Opis: W bliźniaczych domkach o powierzchniach 14m2 znajduje się pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Wyposażenie kuchni to lodówka, kuchenka, czajnik elektryczny, 2 garnki, patelnia, talerze, szklanki i sztućce. W pokoju szafa, szafka, kanapa dwuosobowa, tapczan jednoosobowy, stół, krzesła i telewizor. Na zewnątrz meble ogrodowe i grill.

SPRAWDŹ CENY
Portal NadMorze.pl wykorzystuje technologie cookies w celach marketingowych i statystycznych. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w swojej przeglądarce. OK

Bądź na bieżąco!

Polub nasz profil FB i otrzymuj

ciekawe oferty, promocje, rabaty