Ta oferta wygasła i nie jest już dostępna. Poniżej znajdziesz obiekty w zbliżonej lokalizacji oraz o podobnym standardzie.

Hotel Morski Widok ****

Krynica Morska, Pomorskie

Wybierz daty pobytu i pokój

krok 1. Wybierz datę przyjazdu
krok 2. Wybierz datę wyjazdu
krok 3. Wybierz pokój
Morski Widok to hotel nad samym Bałtykiem, obok sosnowego lasu
Opis
Jak dojechać?
Opinie
Zobacz podobne obiekty
Evita Hotel & SPA
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Bezpłatna anulacja
Oferta kończy się za 1 dzień
od 339
za noc za pokój 2-os.
Baltic Plaza mediSPA&fit
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Oferta kończy się za 2 dni
od 419
za noc za pokój 2-os.
Willa Tatrzańska Hotel & SPA
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Bezpłatna anulacja
Oferta kończy się za 1 dzień
od 369
za noc za pokój 2-os.
Hotel Roberts Port Lake Resort & SPA
Śniadanie w cenie
Bezpłatna anulacja
Oferta kończy się za 1 dzień
od 299
za noc za pokój 2-os.
Hotel Skal
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Oferta kończy się za 1 dzień
od 239
za noc za pokój 2-os.
Mielno Hotel Boutique
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Oferta kończy się za 1 dzień
od 179
za noc za pokój 2-os.

Opis:

Udogodnienia w hotelu:

SPASPA
WellnessWellness
RestauracjaRestauracja
BarBar
Sala zabaw dla dzieciSala zabaw dla dzieci
Ogród / ParkOgród / Park
Plac zabaw dla dzieciPlac zabaw dla dzieci
SiłowniaSiłownia
KlimatyzacjaKlimatyzacja
Pobyt z pupilemPobyt z pupilem
WindaWinda
Dla niepełnosprawnychDla niepełnosprawnych
ParkingParking
Płatność kartąPłatność kartą

Lokalizacja:

Hotel jest świetnie zlokalizowany w nadmorskiej strefie Krynicy Morskiej, wyjątkowo blisko plaży i morza, tuż przy wydmie na Mierzei Wiślanej.

Atrakcje:

Krynica Morska znajduje się na wschodniej części polskiego wybrzeża Bałtyku, na Mierzei Wiślanej, która od Gdańska ciągnie się aż po granicę z obwodem kaliningradzkim. Mierzeja powstała w wyniku działalności wody morskiej i wiatru. Jest słabo zurbanizowana i uprzemysłowiona. Dzięki temu w Krynicy Morskiej nie brakuje sosnowych lasów wydzielających ożywczą woń i pięknych plaż, a całość jej terenu lądowego znajduje się pod ochroną Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana”. Krynica jest przy tym jednym z najmniejszych miast w Polsce – zamieszkuje ją zaledwie nieco ponad 1330 osób. Biegnąca wzdłuż wybrzeża promenada i zarazem ścieżka rowerowa, ciągnąca się aż do granicy rosyjskiej z jednej strony, a do Gdańska z drugiej, jest gratką dla aktywnych urlopowiczów.

Z Krynicą od zachodu sąsiaduje niewielka miejscowość Kąty Rybackie. Znajduje się tutaj port rybacki i Muzeum Zalewu Wiślanego. Szerokie i piaszczyste plaże co roku przyciągają turystów, którzy pragną odpocząć od zatłoczonych kurortów. Kąty Rybackie cenią także miłośnicy natury: tutejszy rezerwat przyrody chroni jedną z największych w Europie kolonii lęgowych kormorana czarnego. Nadmorska promenada, będąca jednocześnie ścieżką rowerową, biegnie stąd na wschód aż do granicy z Rosją, a na zachód – do Gdańska.

Atrakcje Krynicy Morskiej i okolic:

  • Port i molo – główny port jest położony nad Zalewem Wiślanym. Można tu obserwować rybaków wracających z połowu, jak i udać się w rejs z Krynicy Morskiej do Fromborka, Tolkmicka i Elbląga oraz po samym Zalewie Wiślanym. Fanom rybołówstwa polecamy także port rybacki od strony Zatoki Gdańskiej.
  • Latarnia morska – charakterystyczna, czerwona krynicka latarnia mierzy 26,5 metra. Jest najdalej na wschód położoną latarnią na polskim wybrzeżu Bałtyku. Na jej szczycie znajduje się dostępny dla turystów taras widokowy. Widać stąd zarówno basen Morza Bałtyckiego, jak i wody Zalewu Wiślanego. Pierwsza latarnia morska w Krynicy powstała już pod koniec XIX wieku, jednak pod koniec II wojny światowej zaminowali ją wycofujący się Niemcy. Obecny budynek oddano do użytku w 1951 roku. W pobliżu latarni znajduje się cmentarz żołnierzy radzieckich.
  • Wielbłądzi Grzbiet – najwyższa stała wydma nie tylko na Mierzei Wiślanej, ale i w całej Europie, o wysokości 49 metrów n.p.m. To jedyny naturalny punkt widokowy, skąd widać Zalew Wiślany i Zatokę Gdańską. Wielbłądzi Grzbiet jest oddalony około 40 minut piechotą od centrum miasta. Możliwy jest także dojazd samochodem – w pobliżu znajduje się parking.
  • Dom do góry nogami – ta atrakcja Krynicy Morskiej znajduje się na terenie placu zabaw Bajkolandia. Wyposażony w całości dom można oglądać też wewnątrz. Oprócz wspomnianego budynku przeczącemu prawom grawitacji dzieci znajdą też tutaj dmuchane zamki do skakania, basen z kuleczkami, trampoliny. Ciekawą rozrywką nie tylko dla najmłodszych jest studio wirtualnej rzeczywistości, które pozwala m.in. znaleźć się na szczycie nowojorskiego wieżowca.
  • Muzeum Stutthoff w Sztutowie – ten dawny obóz koncentracyjny powstał już 2 września 1939 roku. Był tym samym najdłużej funkcjonującym nazistowskim obozem na obecnych ziemiach polskich. Historycy szacują, że w KL Stutthoff zginęło 65 tysięcy ludzi. Pod koniec wojny, w kwietniu 1945 roku, więźniów ewakuowano drogą morską, używając do tego barek, nazwanych potem przez nich „barkami śmierci”. Obóz wyzwolili stosunkowo późno – 9 maja 1945 roku – żołnierze radzieccy.
  • Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich – oddział Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku. Mieści się w dawnych warsztatach szkutniczych obok portu w Kątach Rybackich. Zgromadzono tutaj tradycyjne łodzie rybackie i pokazano zabytkowy warsztat szkutniczy rodziny Schmidtów pochodzący z okolicy, a konkretnie z miejscowości Łaszka k. Sztutowa.
  • Kościół ryglowy w Stegnie – obecnie to katolicki kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stegnie. Pierwotnie został jednak zbudowany przez luteran w XVII wieku. W środku znajduje się największy model statku w Polsce, pochodzący z XIX wieku. To dar załogi w podziękowaniu za uratowanie życia na morzu. Kościół bije rekord także w kategorii powierzchni znajdującego się na suficie obrazu, którego powierzchnia to aż 450 m². Tym, co przyciąga do kościoła najwięcej turystów, są jednak kunsztowne organy pochodzące z 1914 roku.
  • Jantar – miejscowość od setek lat słynąca z bursztynu. Każdego lata odbywa się tutaj finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu, połączony z różnymi atrakcjami. W Jantarze mieści się także niewielkie Muzeum Bursztynnictwa. Znajdziemy tu również kryty basen, ośrodek jazdy konnej, pasiekę, mini zoo.
Jak dojechać?

Samochód

Do Nowego Dworu Gdańskiego da się dojechać drogami krajowymi, stamtąd ku wybrzeżu prowadzi droga wojewódzka 502, którą można dojechać do DW 501, wiodącej przez Mierzeję Wiślaną w kierunku wschód-zachód. Droga 501 przez Kąty Rybackie prowadzi do samej Krynicy Morskiej, wiodąc między wybrzeżem Bałtyku i Zalewem Wiślanym. W Krynicy Morskiej należy skręcić w lewo w ul. Portową, a następnie kontynuować jazdę ul. Korczaka, która doprowadzi do ronda, z którego jest zjazd do hotelu Morski Widok.

Odległość od Gdańska – 75 km, Warszawy – 340 km, Poznania – 370 km.

Pociąg i autobus

Autobusem PKS do Krynicy można dojechać z Gdańska (kilkanaście połączeń dziennie) lub z Elbląga (kilka połączeń). Do Gdańska można wygodnie dotrzeć koleją i tam przesiąść się na PKS do Krynicy. Gdańskie dworce PKP i PKS sąsiadują ze sobą.

Adres

Hotel Morski Widok
ul. Korczaka 9
82-120 Krynica Morska

Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

Oferta prezentowana przez firmę

PPH Stolpłyt Leszek Wójcik
ul. Żuławska 18
82-300 Elbląg
NIP: 5780131624

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: PPH Stolpłyt Leszek Wójcik, ul. Żuławska 18, 82-300 Elbląg, NIP: 5780131624

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Hotel Morski Widok. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

Techniczny proces płatności realizowany jest przez zewnętrznych operatorów płatności, na zasadach opisanych ich regulaminami. Operatorzy płatności są odpowiedzialni za jego realizację oraz rozpatrywanie reklamacji użytkowników. W przypadku problemów z procesem płatności użytkownik może też zwrócić się o wsparcie do Biura Obsługi Klienta Triverna, celem uzyskania pomocy. Po pomyślnym opłaceniu usługi hotelowej przy wykorzystaniu technicznych funkcjonalności zapewnianych przez operatorów płatności lub korzystania ze Środków Triverna, płatność taka jest otrzymywana przez Triverna i przekazywana do Hotelu i w tym zakresie podmiotem odpowiedzialnym za proces płatności i reklamacje jest Triverna. Prosimy o przekazywanie reklamacji na adres: reklamacje@triverna.pl.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

Triverna
Triverna to ekskluzywny klub hotelowy ze starannie dobranymi ofertami w wyjątkowych cenach specjalnie dla klubowiczów. Korzystając z naszego Klubu masz pewność, że oferowane promocje są unikalnymi okazjami. Możesz zaoszczędzić nawet do 70%.Serwis triverna.pl używa cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania - zapoznaj się z naszą polityką prywatności.