Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem
loader
Noclegi wolne miejsca Noclegi z rabatem Ustronne noclegi Oferty specjalne noclegów Mapa Sprawdzone noclegi +Dodaj ofertę
Google
translate

Agnes

ul. Gdańska 49, 82-103 Jantar

ZAPYTAJ O NOCLEG

zobacz też: agnes.mierzeja.pl

Odległość od morza
1200 metrów

Czynne
sezonowo ( I - I )

Liczba miejsc ogółem
14

Noclegi od
50.00 zł

WiFi

Parking

Plac zabaw

Oferta dla singli


KAMERALNA ATMOSFERA, SUPER BAZA WYPADOWA NA SPACERY, WYCIECZKI NAD MORZE I DO CENTRUM. 


Zapraszamy do AGNES - przytulne pokoje gościnne z łazienkami. W AGNES usytuowanej przy głównej ulicy mierzei wiślanej.


Rewelacyjna lokalizacja, wyposażenie na przyzwoitym poziomie i jednocześnie atrakcyjna cena za nocleg - sprawia, że agnes stanowi doskonałą alternatywę dla drogich i czasem hałaśliwych obiektów typu apartamenty czy pensjonaty. 


Goście zmotoryzowani mogą zostawić samochód pod domem i wszędzie poruszać się pieszo. 


Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszystkie informacje o nas oraz zdjęcia.

 

Oferujemy Państwu pokoje 2,3,4,- osobowe z łazienkami. Istnieje możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego dla dziecka do wieku 4 lat... 


Dla dzieci plac zabaw i mnóstwo piasku do około, ściana do wspinaczki, tablica do rysowania oraz dart. Poza tym można grać w piłkę lub w badmintona. Na zewnątrz budynku znajduje się kuchnia letnia pozwalająca na gotowanie i smażenie ryb do woli :-) Posiadamy również wędzarnie i gorąca rybę prosto z wędzarni. 


WYPOSAŻENIE: 

Telewizor 32 cale, czajnik, mikrofalówka, internet, grill, lodówka, lampka nocna, sztućce, zastawa stołowa, parawan plażowy.


Lokalizacja:

Budynek położony jest przy głównej trasie Mierzei Wiślanej (ul. Gdańskiej). 1,4km do morza, 50m do stołówki, 20m do sklepu, 200m do kościoła, 200m do stawu oraz fermy strusi, 300m do kolejki wąskotorowej, 50m do przystanku autobusowego, którym można wybrać się do Trójmiasta oraz Malborka.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY :-)


ZAPYTAJ O NOCLEG
W obiekcie oferujemy
 • plac zabaw dla dzieci
 • kuchnia letnia
 • artykuły plażowe - parawan
W naszej okolicy:
 • stacja PKP - 300 metrów - Kolej Wąskotorowa
 • przystanek autobusowy - 50 metrów
 • sklep spożywczy - 20 metrów
SPRAWDŹ CENY
  Pokoje w naszej ofercie:
 • Pokoje AGNES 1, 2, 3, 4 os. Maksymalna liczba osób: 4

  Opis: telewizor 32 cale, czajnik, mikrofalówka, internet, grill, lodówka, lampka nocna, sztućce, zastawa stołowa, parawan plażowy

ZAPYTAJ O NOCLEG


Pokój jednoosobowy

Cena za pokój na dobę w zł 1 czerwca - 31 sierpnia -> 100 zł

Pokój dwuosobowy

Cena za pokój na dobę w zł 1 czerwca - 31 sierpnia -> 120 zł

Pokój trzyosobowy

Cena za pokój na dobę w zł 1 czerwca - 31 sierpnia -> 165 zł

Pokój czteroosobowy

Cena za pokój na dobę w zł 1 czerwca - 31 sierpnia -> 200 zł

Poza okresem w/w ceny ustalane są indywidualnie.

* Podane ceny dotyczą pobytów 7-dniowych i dłuższych. Ceny pobytów krótszych niż 7 dni ustalane są indywidualnie.

Przy pobytach dłuższych niż dwa tygodnie w okresie wakacyjnym istnieje możliwość negocjacji ceny zakwaterowania.
ZAPYTAJ O NOCLEG

R E G U L A M I N AGNES POKOJE


Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z następującymi zasadami panującymi w naszym obiekcie, pozwoli to bowiem obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a nam skoncentrować się na zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.

Doba w trwa od godziny 14:00 w dniu przyjazdu do godziny 10:00 w dniu wyjazdu.

Należność za pobyt w pensjonacie oraz opłata klimatyczna (miejscowa) pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem. W przypadku wcześniejszej rezygnacji, Pensjonat nie zwraca opłaty za czas niewykorzystanego pobytu.

Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.

Klienci pensjonatu zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe u naszego pracownika. W celu potwierdzenia tożsamości, klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz. U. z 2001 r. nr 87 poz.960).

Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia Gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 8.00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju. Pensjonat uwzględni życzenie przedłużenia pobytu w miarę możliwości.

Za przedłużenie przez Gościa pobytu w godz. 11.00 – 16.00 dolicza się do rachunku należność za pół doby hotelowej, za przedłużenie pobytu ponad godz. 16.00 za całą dobę.

Osoby niezameldowane w pensjonacie mogą przebywać w pokoju w godzinach 8.00-22.00.

Pensjonat może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin pensjonatu, wyrządzając szkodę w mieniu pensjonatu lub Gości albo szkodę na osobie dotyczącą Gości, pracowników pensjonatu lub innych osób w nim przebywających, albo też w inny sposób zakłócił spokój w pensjonacie.

Pensjonat świadczy usługi noclegowe zgodnie ze swą kategorią.

W przypadku zastrzeżeń co do jakości usług Gość jest proszony o zgłoszenie ich do właścicieli.

Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności, innych rzeczy i przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną, jeżeli nie zostaną one oddane do depozytu w recepcji.

Nie należy przenosić wyposażenia pokoi lub zmieniać jego ustawienia bez powiadomienia i zgody recepcji pensjonatu. Prosimy nie wynosić z pokoju ręczników, kocy oraz innego wyposażenia na zewnątrz obiektu. 

Właściciel pensjonatu nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa ani znajdujące się w nich mienie. Parking pensjonatu jest bezpłatny, niestrzeżony.

Za pobyt psa w pensjonacie pobiera się opłatę w wysokości 20,00 zł za dobę.

W pensjonacie obowiązuje zachowanie ciszy nocnej w godzinach 22.00-6.00.

W godzinach ciszy nocnej osoby korzystające z usług pensjonatu mają obowiązek tak się zachowywać, by nie zakłócać spokoju innych Gości.

Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa zabronione jest używanie w pokojach pensjonatowych grzejników, grzałek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych, niestanowiących stałego wyposażenia pokoju.

Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

Z uwagi na komfort i bezpieczeństwo naszych Gości na terenie pensjonatu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu we wszystkich jego pomieszczeniach.

Gość pensjonatu ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych pensjonatu powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób.

Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju po wcześniejszej konsultacji z najemcami zostaną oni obciążeni kosztami naprawy.

W przypadku naruszenia postanowień regulaminu pensjonat może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań pensjonatu, w szczególności zapłaty za poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz opuszczenia terenu pensjonatu.

Recepcja wydaje tylko jeden klucz od pokoju. Należy go, zatem zawsze zostawiać w recepcji przy opuszczaniu pensjonatu. Za zgubienie klucza opłata wynosi 50,00 PLN.

Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju pensjonatowym przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane, na jego koszt, na wskazany adres.

W przypadku braku dyspozycji pensjonat przechowa przedmioty przez trzy miesiące, a następnie przekaże na cele charytatywne lub do użytku publicznego.

 W przypadku nie dostosowania się do któregoś z wyżej wymienionych warunków  klient jest zobowiązany do wcześniejszego opuszczenia obiektu bez zwrotu kosztów

Potwierdzając rezerwację akceptujesz warunki regulaminu. 

Wizyt: 174
ten tydzień: 33
Portal NadMorze.pl wykorzystuje technologie cookies w celach marketingowych i statystycznych. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w swojej przeglądarce. OK

Bądź na bieżąco!

Polub nasz profil FB i otrzymuj

ciekawe oferty, promocje, rabaty