Obiekt Białogórskie wrzosowisko położony jest w miejscowości Białogóra i oferuje bezpłatne WiFi, klimatyzację, ogród oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Białogórze – 2,3 km, PKP Łeba – 41 km. W okolicy domu wakacyjnego panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
Oferta domu wakacyjnego obejmuje 2 sypialnie, salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także 1 łazienkę z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Na terenie obiektu Białogórskie wrzosowisko znajduje się plac zabaw i sprzęt do grillowania.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek krzyżacki w Lęborku – 42 km, Stadion Miejski w Gniewinie – 16 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, znajduje się 88 km od obiektu Białogórskie wrzosowisko.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Dom z 2 sypialniami. Boasting a private entrance, this air-conditioned holiday home comes with 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchen that features a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. There is a washing machine, a tea and coffee maker and a terrace and complimentary winechampagne is available for guests. The unit has 4 beds. Dom wakacyjny - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 58 mkw.
Noclegi w Białogórze
Białogóra opis: Jak możemy dowiedzieć się z dokumentacji po raz pierwszy została wymieniona w 1414 r., w krzyżackim przekazie źródłowym jako Weissenberg (czyli po polsku - Biała Góra). Nazwa polska użyta została w inwentarzu dóbr i dochodów biskupstwa włocławskiego w 1534 r. Miejscowość występowała również w piśmiennictwie pod innymi nazwami: Białagura (1659 r.), Biała Góra (1772 r.), Wittenberg (1912 r.). Ostateczną, obecną jej nazwę ustalono w 1951 r. Do 1621 r. jako wieś państwowa pozostawała własnością książąt pomorskich. Następnie przekazano ją razem z Ulinią i Ciekocinem na prawie lennym przez księcia Bogusława XIV Pomorskiego jako wynagrodzenie za służbę Matzko Borke. W okresie tym we wsi istniał już młyn wodny. W kilka lat później, w 1627 r. na wysokości wsi rozegrała się morska bitwa między okrętami Zygmunta III Wazy i flotą szwedzką. W 1638 r. Białogóra była już własnością cesarskiego generała Joachima Ernsta von Krokow. Na przestrzeni kolejnych latach odsprzedawano wieś poszczególnym rodzinom. Była m.in. w posiadaniu rodzin von Ja Jasmund, von Bulow, nastepnie zaś von Koller z Osieków Lęborskich W 1910 roku we wsi mieszkało 97 osób i użytkowało 1596 ha.W 1945 wieś została wyzwolona przez Armię Radziecką. Niedługo potem pierwszym sołtysem Polskiej Republiki Ludowej został Józef Kwiatkowski. W latach sześćdziesiątych XX w. powstawały pierwsze ośrodki wypoczynkowe. Następnie. uległa rozbudowie infrastruktura, od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku nasiliła się rozbudowa pod kątem turystycznym.