Obiekt Villa Baltic Chałupy Apartament nr 2 położony jest w miejscowości Chałupy i oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Port Gdynia – 42 km, Stocznia Gdynia – 45 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości kilka kroków od obiektu znajduje się Plaża w Chałupach.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz suszarką do włosów. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec PKP Gdynia Główna – 45 km, Centrum handlowe Batory – 46 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 68 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. This air-conditioned apartment includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. Meals can be prepared in the well-fitted kitchen, which has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment offers a tea and coffee maker, a wardrobe, a safe deposit box, a sofa and a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 39 mkw.
Noclegi w Chałupach
Chałupy opis: Jest to dawna osada rybacka, która kiedyś istniała pod inną nazwą, Budziszew oraz Ceynowa (od popularnych nazwisk rybaków tu zamieszkujących). Pierwsza wzmianka o Budziszewie pojawiła się 1678 r., a o Ceynowie w 1772 r. Obecna nazwa - Chałupy stała się oficjalną nazwą wsi w 1920 r., chociaż nazwa Ceynowa utrzymywała się jeszcze do 1928 r. Powstanie tej miejscowości wiąże się z wybudowaniem w połowie XVII w. jednej z dwóch warowni, zwanej Władysławowem na cześć króla Władysława IV. Intensywnie przygotowywano się do wojny ze Szwedami, zwożono działa, kule i proch. Po zaniechaniu prac fortyfikacyjnych Chałupy popadły w zapomnienie. Dopiero w latach 80. XX w. rozgłos przynieśli nudyści – dużą popularność Chałupom przyniosła ta specjalnie wydzielona plaża. W 1922 r. poprowadzono przez Chałupy linię kolejową, łączącą Hel z Władysławowem, od tego czasu wieś poczęła stopniowo przekształcać się z osady rybackiej w popularny kurort wypoczynkowy. W 1997, od strony Zatoki Puckiej wybudowano port.