Obiekt Seaside Nest Chałupy, usytuowany w miejscowości Chałupy, oferuje pokoje z klimatyzacją. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Chałupach – kilka kroków od obiektu. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Stocznia Gdynia ( 45 km), Dworzec PKP Gdynia Główna ( 45 km), Centrum handlowe Batory ( 46 km). Obiekt jest idealnym wyborem dla niepalących. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Port Gdynia – 42 km.
W każdym pokoju w obiekcie zapewniono szafę. We wszystkich pokojach w obiekcie zapewniono współdzieloną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów, a także bezpłatne Wi-Fi. W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie zapewniono pościel i ręczniki.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Skwer Kościuszki – 46 km, Przystań jachtowa Marina Gdynia – 47 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 67 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami. The double room provides air conditioning, a wardrobe, as well as a shared bathroom featuring a shower and a hairdryer. The unit offers 2 beds. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. ;
Pokój dwuosobowy. The double room offers air conditioning, a wardrobe, as well as a shared bathroom featuring a shower and a hairdryer. The double room provides heating. The unit offers 1 bed. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. ;
Pokój typu Deluxe. The double room offers air conditioning, a wardrobe, as well as a shared bathroom featuring a shower and a hairdryer. The unit offers 2 beds. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy.
Noclegi w Chałupach
Chałupy opis: Dzisiaj Chałupy są miejscem letniskowym godnym polecenia. Wprawdzie nudyści przenieśli się do Dębek, ale chlubą wioski pozostaje dobra szkoła windsurfingowa. Do portu prowadzi promenada, z której roztacza się widok na przeciwległy brzeg Zatoki Puckiej, Kępę Swarzewską i Puck. W pobliżu rybacy sortują i naprawiają sieci. W okolicach wyrastają wały Przy wyjeździe w stronę Kuźnicy znajdują się przystanie jachtowe i wypożyczalnie sprzętu wodnego (łodzie, kajaki morskie, żaglówki, deski z żaglem). Od lat mieszkańcy niektórych dzielnic zabiegają o odłączenie od Władysławowa... Sama wieś jest niewielka. Posiada tylko kilka ulic. Tutejsi mieszkańcy to przede wszystkim rybacy. W sezonie letnim można tu znaleźć tanią i bardzo przyzwoitą kwaterę w jednym domów rybackich. Od kilku lat odbywa się w nim festyn „Kaszubskie Łodzie pod Żaglami”, w czasie którego rybacy ścigają się na łódkach, a wyścigom towarzyszą konkursy, zabawy i występy zespołów ludowych oraz dyskoteki.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem