Obiekt Geovita Dąbki zlokalizowany jest pośród pięknych lasów, w pobliżu malowniczego jeziora Bukowo i piaszczystych plaż Morza Bałtyckiego. Oferuje on bogaty wybór udogodnień.
Na miejscu dostępne są rozmaite terapie i zabiegi. Dzięki profesjonalnej opiece medycznej Goście mogą się zregenerować lub po prostu odprężyć w spokojnym otoczeniu.
Obiekt Geovita Dąbki zapewnia zakwaterowanie w prosto i funkcjonalnie urządzonych pokojach, apartamentach i apartamentach typu studio. Wszystkie pokoje i apartamenty obejmują balkon oraz wyposażone są w lodówkę i telewizor. Ponadto można w nich korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu.
Warto wybrać się na spacer po pięknie utrzymanych terenach lub spędzić czas w bardziej aktywny sposób. Kryty basen idealnie nadaje się zarówno do treningu, jak i do zabawy. Na terenie obiektu usytuowane są także liczne boiska sportowe dla osób w każdym wieku, w tym boiska do siatkówki i koszykówki oraz korty tenisowe i do badmintona.
Ośrodek wyróżnia się znakomitą lokalizacją dla miłośników sportów wodnych oraz Gości, którzy pragną poznać okoliczne zabytki. Miejscowość Dąbki położona jest w środkowej części polskiego wybrzeża Bałtyku, a w jej pobliżu znajduje się wiele szlaków turystycznych i tras rowerowych oraz rezerwat przyrody Słowińskie Błota.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Pokój trzyosobowy. Apartament ten dysponuje oddzielną sypialnią oraz salonem z sofą. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw. ;
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi. Jest to jasny, klasycznie urządzony pokój z lodówką, telewizorem oraz podstawowym sprzętem plażowym. W sezonie letnim obiekt pobiera dodatkową opłatę za pobyt dzieci w wieku poniżej 3 lat, które śpią na dostępnych w pokoju łóżkach z rodzicami. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw. ;
Pokój Czteroosobowy. Pokój ten dysponuje 2 sypialniami z łazienką. Goście mają do dyspozycji sprzęt plażowy. Pokój Czteroosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw. ;
Pokój jednoosobowy. Ten pokój jednoosobowy oferuje łazienkę oraz balkon. Goście mają do dyspozycji telewizor z dostępem do kanałów kablowych. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 1 łóżko. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 13 mkw. ;
Apartament z 2 sypialniami. Ten klimatyzowany apartament mieści salon, 2 oddzielne sypialnie oraz 2 łazienki z wanną. Pozostałe udogodnienia obejmują balkon, część wypoczynkową, jadalnię oraz telewizor z dostępem do kanałów kablowych. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 4 łóżka. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw. ;
Pokój typu Economy z 2 łóżkami pojedynczymi. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 2 osobowy.
Noclegi w Dąbkach
Dąbki opis: W XVI i w XVII w wykazach pojawiają się Dąbki. Dokładna data powstania tej miejscowości nie jest znana, pierwszy raz jest wymieniona w związku ze sporami granicznymi miedzy Darłowem i opactwem w Bukowie Morskim. Ówcześni mieszkańcy wsi nie posiadali żadnych gruntów nadających się do uprawy, dlatego też płacili czynsz dzierżawny za możliwość połowu ryb w jeziorze Bukowo. Jak wskazuje lista podatkowa, w 1666 r. w Dąbkach mieszkał wójt, 25 rybaków oraz jeden tkacz sieci rybackich. Wszyscy rybacy łowili ryby w jeziorze Bukowo. W 1895 r. Dąbki liczyły już 260 mieszkańców. We wsi były 44 budynki i 45 gospodarstw rodzinnych. Początek XX w. to czas, kiedy Dąbki rozpoczynają swoją karierę jako miejscowość uzdrowiskowa. Specyficzny mikroklimat charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem oraz zawartością w powietrzu morskiego aerozolu i jodu stwarzał i stwarza do dziś bardzo dobre warunki do działalności sanatoryjnej w zakresie leczenia dróg oddechowych. W 1927 roku powstała szosa Koszalin – Darłowo. W 1939 r. we wsi była szkoła, dwie karczmy, obie z dużymi świetlicami oraz sanatorium należące do berlińskiej kasy chorych. Wieś odwiedzało coraz więcej turystów, wydawano nawet prospekty z informacjami o kwaterach prywatnych. Jednak mieszkańcy wsi nadal utrzymywali się głównie z rybołówstwa. Obszary połowów (tonie) były losowane przez rybaków, a dokonywał tego sołtys. Pełny rybak miał prawo do 40 żaków, półrybak do 20. Ci bardziej zamożni posiadali dwie łodzie: większą żaglowo - wiosłową i mniejszą wiosłową. Pierwsze łodzie motorowe (do połowu na morzu) pojawiły się w okresie I wojny światowej. Rybacy z Dąbek wiązali się w spółki po 4 do połowu niewodem. Żony rybaków zajmowały się sprzedażą złowionych ryb. Do dzisiaj we wsi zachowało się trochę zabytkowych chałup rybackich. Do rejestru zabytków są zapisane chaty o numerach: 18, 21, 24 oraz 33.