Obiekt Ośrodek Wypoczynkowy Koala położony jest w miejscowości Dąbki. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek Książąt Pomorskich – 16 km, Park Wodny Koszalin – 20 km, Dworzec kolejowy w Koszalinie – 23 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 36 km znajduje się Aquapark Jarosławiec.
W domu wakacyjnym zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i mikrofalówka, a także łazienkę (1) z wanną lub prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Promenada Przyjażni – 28 km, Przystanek kolejowy Mielno Koszalińskie – 29 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 163 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 2 sypialniami. This holiday home includes 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a bath or a shower. The holiday homes kitchen, which has a refrigerator and a microwave, is available for cooking and storing food. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also offers a seating area and a flat-screen TV. The unit has 4 beds. Dom wakacyjny - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 55 mkw.
Noclegi w Dąbkach
Dąbki opis: W XVI i w XVII w wykazach pojawiają się Dąbki. Dokładna data powstania tej miejscowości nie jest znana, pierwszy raz jest wymieniona w związku ze sporami granicznymi miedzy Darłowem i opactwem w Bukowie Morskim. Ówcześni mieszkańcy wsi nie posiadali żadnych gruntów nadających się do uprawy, dlatego też płacili czynsz dzierżawny za możliwość połowu ryb w jeziorze Bukowo. Jak wskazuje lista podatkowa, w 1666 r. w Dąbkach mieszkał wójt, 25 rybaków oraz jeden tkacz sieci rybackich. Wszyscy rybacy łowili ryby w jeziorze Bukowo. W 1895 r. Dąbki liczyły już 260 mieszkańców. We wsi były 44 budynki i 45 gospodarstw rodzinnych. Początek XX w. to czas, kiedy Dąbki rozpoczynają swoją karierę jako miejscowość uzdrowiskowa. Specyficzny mikroklimat charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem oraz zawartością w powietrzu morskiego aerozolu i jodu stwarzał i stwarza do dziś bardzo dobre warunki do działalności sanatoryjnej w zakresie leczenia dróg oddechowych. W 1927 roku powstała szosa Koszalin – Darłowo. W 1939 r. we wsi była szkoła, dwie karczmy, obie z dużymi świetlicami oraz sanatorium należące do berlińskiej kasy chorych. Wieś odwiedzało coraz więcej turystów, wydawano nawet prospekty z informacjami o kwaterach prywatnych. Jednak mieszkańcy wsi nadal utrzymywali się głównie z rybołówstwa. Obszary połowów (tonie) były losowane przez rybaków, a dokonywał tego sołtys. Pełny rybak miał prawo do 40 żaków, półrybak do 20. Ci bardziej zamożni posiadali dwie łodzie: większą żaglowo - wiosłową i mniejszą wiosłową. Pierwsze łodzie motorowe (do połowu na morzu) pojawiły się w okresie I wojny światowej. Rybacy z Dąbek wiązali się w spółki po 4 do połowu niewodem. Żony rybaków zajmowały się sprzedażą złowionych ryb. Do dzisiaj we wsi zachowało się trochę zabytkowych chałup rybackich. Do rejestru zabytków są zapisane chaty o numerach: 18, 21, 24 oraz 33.