Obiekt White Pearls Apartaments Dąbki położony jest w miejscowości Dąbki i oferuje klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dabki Beach – 700 m, Aquapark Jarosławiec – 29 km. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu znajduje się też prywatny parking.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę (1).
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek Książąt Pomorskich – 8,8 km, Park Wodny Koszalin – 27 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 157 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. The air-conditioned apartment features 1 bedroom, 1 bathroom and a kitchen. The apartments kitchen is available for cooking and storing food. This apartment provides a flat-screen TV. The unit offers 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 32 mkw.
Noclegi w Dąbkach
Dąbki opis: Dąbki to największa miejscowość wczasowo - kąpieliskowa w gminie Darłowo, położona na mierzei miedzy Bałtykiem a jeziorem Bukowo. Jest to miejscowość niezwykle urokliwa, co przyciąga co roku tysiące turystów. Dąbki i okolice obfitują w różnorodność akwenów wodnych. Oprócz jeziora Bukowo jest również w pobliżu jezioro Kopań, które podobnie jak j. Bukowo powstało poprzez oddzielenie morskich zatok przez mierzeje oraz dwie rzeki - Wieprza i Grabowa. Jeśli jednak warunki pogodowe nie są sprzyjające można skorzystać z basenu krytego (rehabilitacyjny, ze zjeżdżalnią, sztuczną falą, gejzerami dennymi). Basen należy do sanatorium Geovita, ale jest udostępniany dla wszystkich. W miejscowości mieści się przystań jachtowa i rybacka. We wsi jest przystanek PKS skąd autobusy jeżdżą do Darłowa, Koszalina, Kołobrzegu, Słupska i Wiekowa.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem