Obiekt Apartament Północna usytuowany jest w miejscowości Darłowo. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Darłówko Wschód – niecały kilometr, Plaża Darłówko Zachód – 1,8 km, Plaża Bursztynowa Przystań – 2 km. Na miejscu zapewniono balkon oraz bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono bezpłatne WiFi, telewizor z płaskim ekranem, pralkę oraz kuchnię z lodówką i zmywarką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Aquapark Jarosławiec – 22 km, Zamek Książąt Pomorskich – 3,7 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, znajduje się 169 km od obiektu Apartament Północna.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Guests can make meals in the kitchen that is equipped with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a balcony, this apartment also provides a washing machine, a private entrance and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw.
Noclegi w Darłowie
Darłowo i Darłówko opis: Już w XI w. istniał gród lub warownia o nazwie Dirlov lub Dirlovo, którego mieszkańcy zajmowali się żeglarstwem, połowami i konserwowaniem ryb, tkactwem itp. Prawa miejskie nadane w roku 1312 (prawo lubeckie). W 1347 miasto przeszło w ręce księcia wołogoskiego Bogusława V z dynastii Gryfitów, zięcia Kazimierza Wielkiego. W 1352 roku rozpoczęto budowę zamku.W 1382 w Darłowie urodził się Eryk Pomorski, znany potem jako król Norwegii Eryk III i król Danii Eryk VII oraz król Szwecji. W latach 1497 i 1558 Darłówko i część Darłowa zalewały ogromne sztormy, które wyrzuciły statki w okolice centrum miasta. W dniu 27 sierpnia 1568 roku nastąpiło ostrzelanie polskich okrętów, po którym z polskich okrętów wysadzono desant, który uderzył na Szwedów od strony lądu. W latach 1589, 1624, 1648, 1679 i 1722 miasto było z kolei niszczone przez pożary. Pierwszą latarnię morską wybudowano około roku 1715. Przed I wojną światową miasto liczyło 6 tys. mieszkańców, tuż przed II wojną światową – ok. 8 tys.; w czasach niemieckich nosiło nazwę (niem.) Rügenwalde. W czasie II wojny światowej w Darłowie zmontowano i testowano dwa największe działa w historii świata, noszące nazwy Dora (od: Dorota) i Gustav. W 1945 miasto zostało włączone do Polski, zaś jego niemiecka ludność wysiedlona. Pierwszą powojenną nazwą Darłowa był Dyrłów, następnie Darłów.