Obiekt Nowe Uroczysko położony jest w miejscowości Dębki i oferuje klimatyzację, taras oraz bezpłatne Wi-Fi. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 1,5 km znajduje się Plaża w Dębkach.
W domu wakacyjnym z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz kilka łazienek (2).
Na terenie obiektu Nowe Uroczysko znajduje się plac zabaw.
Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 74 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Dom z 1 sypialnią. Boasting 1 bedroom and 2 bathrooms, this holiday home has a living room and terraceyou can relax. The holiday homes kitchen is available for cooking and storing food. This holiday home has air conditioning, a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 4 beds. Dom wakacyjny - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 72 mkw.
Noclegi w Dębkach
Dębki opis: Tak jak na nadmorski kurort przystało Dębki mogą pochwalić się piękną piaszczystą plażą, której to białe pasmo wkomponowane w krajobraz zielonych okolicznych łąk nadaje temu miejscu niezapomniany, bajecznie-sielski widok. Teren ten należy do rezerwatu "Piaśnickie Łąki", który rozciąga się na zachód od Dębek. Jest to jeden z najciekawszych pod względem florystycznym na Pomorzu. W Dębkach znajduje się jedna z najbardziej znanych w Polsce plaż naturystycznych. Jest to coraz bardziej popularna atrakcja dębskiej plaży - możliwość korzystania z morskich i słonecznych kąpieli bez kompletnego bikini, a dla zwolenników pełnego naturyzmu przeznaczono specjalny odcinek plaży, który znajduje się za rzeką.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem