Obiekt Villa Baltic oferuje ogród, taras i sprzęt do grillowania. Z okien roztacza się widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Dziwnówku – około niecały kilometr. W okolicy domu wakacyjnego panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
W domu wakacyjnym zapewniono kilka sypialni (3) oraz aneks kuchenny z lodówką, zmywarką i ekspresem do kawy. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dzika plaża w Radawce – 1,2 km, Wschodnia plaża w Dziwnowie – 2,5 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 3 sypialniami. This holiday homes standout feature is the fireplace. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-fitted kitchenette. The holiday home also has a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also offers a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 4 beds. Dom wakacyjny - 9 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 100 mkw.
Noclegi w Dziwnówku
Dziwnówek opis: Pierwsze zapiski o tej miejscowości pojawiają się w 1503 r. przy podpisaniu umowy dzierżawnej na karczmę "Lutke Divenov". Od pierwszych lat była to wieś rybacka. Jak wskazują materiały źródłowe w 1870 r. znajdowały się tu 23 budynki mieszkalne i 12 przemysłowych. Swoją działalność jako miejscowość letniskowa, Dziwnówek rozpoczął w 1867 r. kiedy to wynajmowano letnikom 24 pokoje. Wówczas też miejscowości istniała pod innymi nazwami – najpierw jako Klein Dievenow, a następnie po roku 1928 jako Wald Diveno. Do roku 1945 nie było we wsi szkoły ani kościoła. W 1945 r. żołnierze l Armii Wojska Polskiego toczyli tu ciężkie walki z Niemcami, nacierając w kierunku Dziwnowa. Po wojnie nastąpiła rozbudowa Dziwnówka w kierunku północno-zachodnim.