Obiekt Apartament MONSTERA położony jest w miejscowości Dziwnówek w regionie zachodniopomorskie i oferuje balkon. Oferta apartamentu obejmuje bezpłatny prywatny parking, całodobową recepcję oraz bezpłatne Wi-Fi.
W apartamencie zapewniono taras, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na miasto. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt dysponuje placem zabaw. Na miejscu Goście mogą grać w tenisa. Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników trekkingu.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Dziwnówku – 500 m, Dworzec PKP Świnoujście – 45 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament. Boasting a private entrance, this apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchen that has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a terrace with city views, this apartment also features a tea and coffee maker and a flat-screen TV with streaming services. The unit has 2 beds. Powierzchnia pokoju ok.: 36 mkw.
Noclegi w Dziwnówku
Dziwnówek opis: Jest to niewielka miejscowość wypoczynkowa położona u nasady Mierzei Dziwnowskiej pomiędzy Morzem Bałtyckim a Jeziorem Wrzosowskim (północna część Zalewu Kamieńskiego). Jest to wioska niebywale urokliwa, a to za przyczyną m.in. piętrowych zabudować i wąskich uliczek. Brak tu co prawda zabytków, gdyż powstałe pod koniec XIX w. kąpielisko dopiero ostatnio rozbudowano. Dziwnówek posiada dobre warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej oraz sportów wodnych i wędkarstwa. Śmiało można wybrać się na rowerową wycieczkę do Łukęcina, Pobierowa, Dziwnowa czy Kamienia Pomorskiego. Warto także przyjechać do Wrzosowa oglądając po drodze ładne widoki i wieś nad Zatoką Wrzosowską. Łączą się tu drogi: numer 102 z Międzyzdrojów do Kamienia Pomorskiego i biegnąca ze wschodu wzdłuż wybrzeża droga numer 103. Można dojechać tu samochodem lub skorzystać z linii PKS. Autobusy dojeżdżają do samego centrum Dziwnówka na ulicę Kamieńską. Kursują m.in. do Kamienia Pomorskiego, Szczecina. Kołobrzegu, Koszalina. Międzyzdrojów. Świnoujścia, Wolina. Odległości: - od Kamienia Pomorskiego – 8 km - od Międzyzdrojów – 20 km
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem