Obiekt Apartament BIRCH TREE SurfingBird Dźwirzyno oferuje taras, balkon oraz widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Rogowo – około 2,4 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 600 m znajduje się Plaża Dźwirzyno.
Apartament znajduje się na parterze. Na miejscu zapewniono sypialnię (1), aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem, w tym zmywarką i płytą kuchenną, a także salon z telewizorem z płaskim ekranem.
Obiekt Apartament BIRCH TREE SurfingBird Dźwirzyno oferuje wypożyczalnię rowerów.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Kołobrzeg – 12 km, Molo w Kołobrzegu – 12 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Szczecin-Goleniów, znajduje się 110 km od obiektu Apartament BIRCH TREE SurfingBird Dźwirzyno.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 1 sypialnią. In the kitchenette, guests will find a stovetop, a dishwasher and kitchenware. Featuring a terrace with garden views, this apartment also provides a tea and coffee maker and a flat-screen TV with streaming services. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 37 mkw.
Noclegi w Dźwirzynie
Dźwirzyno opis: Miejscowość została odnotowana po raz pierwszy w XIII w., a jej nazwa pochodzi najprawdopodobniej od słowiańskiego słowa „dźwirze”, oznaczającego drzwi, wrota. Wieś pod nazwą Dwirin pojawiła się już w 1270 r. jako własność ziemska klasztoru w Białobokach (koło Trzebiatowa). W 1417 r. po raz ostatni pojawiła się ta nazwa, a miasto Kołobrzeg przejmuje osadę od klasztoru z Białoboków. Obecna nazwa została ustalona tuż po wojnie, nawiązując do pierwotnej osady. Jak wskazują źródła w 1780 r. było tu 26 domów mieszkalnych w których mieszkało 156 ludzi. Znaczny rozwój nastąpił w XIX w. - było już 198 mieszkańców 29 domów mieszkalnych i 21 budynków gospodarczych oraz szkoła. Wtedy też zaczynają do Dźwirzyna przyjeżdżać wczasowicze, rozwija się funkcja wypoczynkowa miejscowości, powstają pierwsze pensjonaty. Wieś reklamowana była jako małe kąpielisko. Podczas działań wojennych Dźwirzyno zostało dość znacznie zniszczone, a jego ówcześni mieszkańcy opuścili osadę. Od zakończenia wojny, aż po 1960 r., ze względu na stacjonujące w sąsiednim Rogowie jednostki wojsk obowiązywał tu zakaz osiedlania się. Z początkiem lat 60. XX w. mocą uchwały Rady Ministrów postanowiono zasiedlić Dźwirzyno. Rozpoczęła się budowa osiedla rybackiego oraz powstały ośrodki wczasowe, kolonijne i sanatoryjne. W 1978 r. otrzymała status miejscowości uzdrowiskowej.