Obiekt IRS ROYAL APARTMENTS Apartamenty IRS Albatros położony jest w miejscowości Gdańsk w regionie pomorskie i oferuje bezpłatne Wi-Fi, plac zabaw, taras oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Brzeźno – 2,8 km.
W obiekcie zapewniono część wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką, a także prywatną łazienkę z prysznicem oraz suszarką do włosów. Do dyspozycji Gości jest też balkon, a z okien roztacza się widok na miasto. Wyposażenie obejmuje także piekarnik, mikrofalówkę, płytę kuchenną, ekspres do kawy i czajnik.
Obiekt IRS ROYAL APARTMENTS Apartamenty IRS Albatros oferuje wypożyczalnię rowerów. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Przystanek SKM Gdańsk Zaspa – 1,8 km, Hala Olivia – 1,4 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 10 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Zameldowanie i odbiór kluczy odbywają się w recepcji pod następującym adresem: ul. Majora Hubala 14, Gdańsk.
Klucze można odebrać w recepcji od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00–18:00 oraz w weekendy i święta w godzinach 15:00–16:00. Goście mogą też skorzystać z usługi wirtualnej recepcji i odebrać klucze nawet poza jej godzinami pracy. W takim przypadku klucze zostaną umieszczone w skrytce w budynku, w którym znajduje się apartament. Aby skorzystać z tej opcji, należy skontaktować się z personelem obiektu dzień przed przyjazdem.
W dniu przyjazdu należy wpłacić depozyt w wysokości 500 PLN na pokrycie ewentualnych kosztów dodatkowych. W przypadku sylwestra lub przyjęć okolicznościowych depozyt wynosi 1000 PLN. Płatności należy dokonać kartą kredytową. Zwrot środków powinien nastąpić w ciągu 14 dni od daty wymeldowania. Depozyt zostanie zwrócony w całości na rachunek karty kredytowej po wcześniejszym sprawdzeniu stanu pomieszczeń.W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament typu Prestige (4 osoby dorosłe). This bright, tastefully designed apartment features a living area, a bathroom and a fully equipped kitchenette. There is also a terrace. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 48 mkw. ;
Standard Apartment no private parking. Apartament ten obejmuje salon, oddzielną sypialnię oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. W dobrze wyposażonym aneksie kuchennym zapewniono przybory kuchenne, lodówkę, płytę kuchenną i zmywarkę do naczyń. Apartament ten oferuje również pralkę oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Z balkonu roztacza się widok na miasto. Do dyspozycji gości są 2 łóżka. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw.
Noclegi w Gdańsku
Gdańsk opis: Początki Gdańska sięgają roku 980. Historia tej miejscowości jest bardzo bogata, dlatego też trudno w tym miejscu opowiedzieć ją w całości. Najważniejsze wydarzenia: - już w VII w. istniała tu osada rzemieślniczo - rybacka, a w X w. gród obronny książąt pomorskich, - po zwycięskiej wojnie z Pomorzanami Bolesław III Krzywousty przyłączył Pomorze Gdańskie do Polski, - przez długie lata dążyli gdańszczanie do uwolnienia się spod krzyżackiego panowania - w 1410 rada gdańska postanowiła uznać władzę Władysława Jagiełły. Gdańsk uzyskał przywileje m.in. otrzymuje okoliczne osady - po 145 latach, w 1454 r. ukończył się okres panowania Krzyżaków w Gdańsku, - 3 maja 1660 zawarto pokój w Oliwie co zakończyło okres potopu szwedzkiego, - w 1772 r. Prusy zajęły niektóre majątki Gdańska. Rozbiór Polski dał Prusom kontrolę dostępu do Gdańska. 23 stycznia 1793 Prusy dokonały zaboru Gdańska, - po zdobyciu miasta przez wojska napoleońskie w 1807 rozpoczął się okres pierwszego Wolnego Miasta Gdańska. Kongres wiedeński określił w 1815 nowe granice. Gdańsk powrócił pod panowanie Prus. - Gdańsk został połączony linią kolejową z Tczewem i Bydgoszczą (1852), a w 1870 ze Szczecinem. W 1873 powstała pierwsza linia tramwaju konnego do Oliwy, - 1 września 1939 salwa z okrętu Schleswig-Holstein na Westerplatte rozpoczęła II wojnę światową - 30 marca 1945 po zdobyciu miasta przez wojska radzieckie i polskie Gdańsk powrócił do Polski. - w grudniu 1970 rozpoczął się strajk w Stoczni Gdańskiej. Milicja i wojsko użyło broni przeciwko protestującym, byli zabici i ranni. Wiec pod gmachem KW PZPR zakończył się jego podpaleniem - w 1983 gdańszczanin Lech Wałęsa został uhonorowany Pokojową Nagrodą Nobla, - w 1987 do Gdańska z wizytą przybył papież Jan Paweł II. W 1992 diecezja gdańska została podniesiona do rangi archidiecezji.