Noclegi Apro Gdańsk to nowoczesny obiekt, który zapewnia szeroki wachlarz udogodnień, aby Twój pobyt był jak najbardziej komfortowy. 🏨✨
W obiekcie dostępny jest bezpłatny parking prywatny 🚗, a także parking przy ulicy i parking dla osób niepełnosprawnych. Na miejscu można skorzystać z usługi parkingowego.
Wi-Fi 🌐 jest bezpłatne i dostępne w pokojach, zapewniając stały dostęp do Internetu
We wspólnej kuchni 🍽️ znajduje się stół oraz podstawowe udogodnienia do przygotowywania posiłków.
Sypialnia 🛏️ jest wyposażona w pościel, a w łazience 🛁 znajdziesz papier toaletowy, ręczniki, toaletę oraz prysznic.
W okolicy 🌳 obiektu znajdują się meble ogrodowe i miejsce na piknik, co umożliwia relaks na świeżym powietrzu.
W pokoju dostępny jest wieszak na ubrania 👕. Obiekt zapewnia również codzienne sprzątanie 🧹 oraz pralnię chemiczną i pralnię (za dodatkową opłatą).
Dla miłośników aktywnego wypoczynku dostępny jest wynajem rowerów 🚲 oraz sprzęt do badmintona 🏸 (za dodatkową opłatą). Można także korzystać z jazdy na rowerze i spacerów.
W salonie 🛋️ znajduje się biurko, a bar przekąskowy 🍫 zapewnia możliwość zakupu szybkich przekąsek.
Media i technologia 📺 obejmują telewizor z płaskim ekranem oraz dostęp do sal TV.
Obiekt oferuje wspólną część rekreacyjną oraz automat z napojami 🥤. Dla osób pracujących dostępne jest zaplecze biznesowe 🖨️, w tym faks / ksero i zaplecze bankietowe / konferencyjne (za dodatkową opłatą).
Bezpieczeństwo 🔒 obiektu zapewniają gaśnice, monitoring wokół obiektu, monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych, czujnik dymu, system alarmowy oraz całodobowa ochrona. Obiekt ma dostęp za pomocą kluczy.
Obiekt przestrzega całkowitego zakazu palenia 🚭 i oferuje ogrzewanie, wykładzinę podłogową oraz pokoje dla niepalących. Oferowane są także pokoje rodzinne 👨👩👧👦 oraz udogodnienia dla niepełnosprawnych.
Dla gości dostępna jest również szatnia / przebieralnia 🧥 w centrum wellness oraz obsługa pokoju 🛎️.
Języki obsługi w obiekcie to angielski oraz polski. 🌍
Noclegi w Gdańsku
Gdańsk opis: Początki Gdańska sięgają roku 980. Historia tej miejscowości jest bardzo bogata, dlatego też trudno w tym miejscu opowiedzieć ją w całości. Najważniejsze wydarzenia: - już w VII w. istniała tu osada rzemieślniczo - rybacka, a w X w. gród obronny książąt pomorskich, - po zwycięskiej wojnie z Pomorzanami Bolesław III Krzywousty przyłączył Pomorze Gdańskie do Polski, - przez długie lata dążyli gdańszczanie do uwolnienia się spod krzyżackiego panowania - w 1410 rada gdańska postanowiła uznać władzę Władysława Jagiełły. Gdańsk uzyskał przywileje m.in. otrzymuje okoliczne osady - po 145 latach, w 1454 r. ukończył się okres panowania Krzyżaków w Gdańsku, - 3 maja 1660 zawarto pokój w Oliwie co zakończyło okres potopu szwedzkiego, - w 1772 r. Prusy zajęły niektóre majątki Gdańska. Rozbiór Polski dał Prusom kontrolę dostępu do Gdańska. 23 stycznia 1793 Prusy dokonały zaboru Gdańska, - po zdobyciu miasta przez wojska napoleońskie w 1807 rozpoczął się okres pierwszego Wolnego Miasta Gdańska. Kongres wiedeński określił w 1815 nowe granice. Gdańsk powrócił pod panowanie Prus. - Gdańsk został połączony linią kolejową z Tczewem i Bydgoszczą (1852), a w 1870 ze Szczecinem. W 1873 powstała pierwsza linia tramwaju konnego do Oliwy, - 1 września 1939 salwa z okrętu Schleswig-Holstein na Westerplatte rozpoczęła II wojnę światową - 30 marca 1945 po zdobyciu miasta przez wojska radzieckie i polskie Gdańsk powrócił do Polski. - w grudniu 1970 rozpoczął się strajk w Stoczni Gdańskiej. Milicja i wojsko użyło broni przeciwko protestującym, byli zabici i ranni. Wiec pod gmachem KW PZPR zakończył się jego podpaleniem - w 1983 gdańszczanin Lech Wałęsa został uhonorowany Pokojową Nagrodą Nobla, - w 1987 do Gdańska z wizytą przybył papież Jan Paweł II. W 1992 diecezja gdańska została podniesiona do rangi archidiecezji.