Obiekt Wave Apartments - Cztery Oceany 2, położony w dzielnicy Przymorze w miejscowości Gdańsk, zapewnia taras i pralkę. W pobliżu znajduje się: Plaża Brzeźno. Oferta apartamentu obejmuje bezpłatny prywatny parking, całodobową recepcję oraz bezpłatne Wi-Fi.
W apartamencie z 2 sypialniami zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką, a także łazienkę (1) z prysznicem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Hala Olivia – 2,9 km, Ergo Arena – 3,2 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 12 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 2 sypialniami. This apartment comes with 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Guests can make meals in the fully equipped kitchen that has a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a balcony, this apartment also features a washing machine, a tea and coffee maker and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 3 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 58 mkw.
Noclegi w Gdańsku
Gdańsk opis: W Gdańsku rozpościerają się urokliwe uliczki. Jest tu również wiele nastrojowych restauracji i kawiarni, gdzie można przyjemne odpocząć. W mieście funkcjonuje kilka teatrów, filharmonia, scena operowa, letnia scena muzyczna, trzy multikina oraz kilka mniejszych sal kinowych, popularne kluby młodzieżowe, puby i dyskoteki. Liczne muzea, koncerty, jarmarki, wystawy, uliczne spektakle teatralne dopełniają bogatą ofertę kulturalną, w której każdy, zależnie od zainteresowań i nastroju, znajdzie coś interesującego dla siebie. Jest tu również wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Oto niektóre z nich: przejażdżki po gdańskich ścieżkach rowerowych, wycieczka do ogrodu zoologicznego, do słynnego Parku Oliwskiego, Parku Kulturowego Fortyfikacji Miejskich "Twierdza Gdańsk" z unikatowymi zabytkami architektury militarnej, do rezerwatu Wyspy Sobieszewskiej - to tylko niektóre propozycje. W samym sercu starówki znajduje się pływająca marina jachtowa. Miłośnicy sportów wodnych mogą uprawiać je na wodach Zatoki Gdańskiej lub na Opływie Motławy, znakomicie nadającym się na wyprawy kajakowe.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem