Relais & Châteaux Hotel Quadrille należy do prestiżowego stowarzyszenia Relais & Chateaux, które zrzesza luksusowe hotele i znakomite restauracje z całego świata. Hotel kieruje swoją ofertę do osób dorosłych (powyżej 16. roku życia).
Hotel oferuje pokoje i apartamenty z bezpłatnym WiFi. Na miejscu znajduje się kryty basen i restauracja. Hotel mieści się w zabytkowym budynku z XVIII wieku, który położony jest na terenie gdyńskiego parku. Na miejscu dostępny jest prywatny parking, z którego można korzystać za dodatkową opłatą.
Wszystkie pokoje i apartamenty są klimatyzowane i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem. Każdy z nich mieści przestronną łazienkę z wanną lub prysznicem. We wszystkich łazienkach zapewniono suszarkę do włosów i bezpłatny zestaw kosmetyków.
W centrum fitness i spa znajdują się sauny, basen i wanna z hydromasażem. Za dodatkową opłatą można zamówić rozmaite zabiegi i masaże.
Muzeum Marynarki Wojennej oddalone jest od hotelu o około 5 km, a park wodny Aqua Park Sopot – o 3,5 km. Odległość od portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy wynosi około 16 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Jeśli chcesz otrzymać fakturę za opłacony wcześniej pobyt, wpisz tę prośbę i dane swojej firmy w polu Zadaj pytanie.
Pokój dwuosobowy typu Deluxe – pałac. Ten apartament typu suite jest wyposażony w telewizor z dostępem do kanałów kablowych oraz minibar. Dla Gości przygotowano szlafrok. Ta opcja zakwaterowania mieści się w pałacu. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 38 mkw. ;
Pokój dwuosobowy typu Business – budynek Oficyna. Jest to klimatyzowany pokój dwuosobowy. Dla Gości przygotowano w nim szlafrok. Pokoje tej kategorii znajdują się w aneksie. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój jednoosobowy typu Deluxe – Pałac. Ten klimatyzowany pokój wyposażony jest w zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ta opcja zakwaterowania mieści się w pałacu. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Apartament dwuosobowy z tarasem – budynek Oficyna. Ten apartament typu suite obejmuje oddzielną część sypialną z biurkiem i łazienką. W salonie znajduje się część wypoczynkowa oraz 2. łazienka. Z tarasu roztacza się widok na staw. Apartament mieści się w mniejszym budynku. Apartament typu Suite - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 45 mkw. ;
Pokój dwuosobowy typu Deluxe z wanną – Pałac. Ten pokój dwuosobowy mieści łazienkę z wanną. Dla Gości przygotowano suszarkę do włosów, szlafroki, kapcie i bezpłatny zestaw kosmetyków. Ten klimatyzowany pokój dwuosobowy dysponuje częścią wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, minibarem oraz zestawem do parzenia kawy i herbaty. Podłoga wyłożona została wykładziną. Ta opcja zakwaterowania zapewnia 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój dwuosobowy typu Business z tarasem – budynek Oficyna. Jest to klimatyzowany pokój dwuosobowy z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, prywatną łazienką oraz tarasem z widokiem na ogród. Do dyspozycji gości jest 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw.
Noclegi w Gdyni
Gdynia opis: Jest to jedno z najmłodszych miast w Polsce. Zbudowane w celu zapewnienia Polsce morskiego okna na świat, w 1926 r. 8 marca 1990 r. uchwalono ustawę o samorządzie terytorialnym, która przywróciła po 40. letniej przerwie administrację samorządową na poziomie gminy. W tej samej ustawie przewidziano również tworzenie jednostek pomocniczych – dzielnic, osiedli, sołectw. I to właśnie Gdynia, jako jedno z pierwszych miast w Polsce skorzystała z tej możliwości, wprowadzając 8 maja 1991 do Statutu Miasta podział na 13 dzielnic: Śródmieście, Redłowo-Wzgórze Św. Maksymiliana, Orłowo-Mały Kack, Wielki Kack-Karwiny, Chwarzno-Wiczlino, Witomino, Działki Leśne, Grabówek-Leszczynki, Chylonia, Pustki Cisowskie-Demptowo, Cisowa, Obłuże, Oksywie-Babie Doły. Następnie nastąpił podział na mniejsze jednostki – np. Śródmieście przekształcono w trzy odrębne dzielnice; Śródmieście Centrum, Śródmieście Kamienną Górę oraz Śródmieście Port. W wyniku tych podziałów liczba dzielnic w Gdyni wzrosła do 24. Kolejne, dwukrotne zmiany nastąpiły w 1998 r. w kwietniu połączono dotychczasowe dzielnice Chylonia i Chylonia Nowa w dzielnicę Chylonia, zaś w grudniu dzielnicę Port, która zajmowała duży obszar, ale była zamieszkana przez niewiele ponad 100 mieszkańców włączono do dzielnicy Śródmieście. W rezultacie tych ostatnich zmian liczba dzielnic zmniejszyła się do 22. Obecny kształt dzielnic jest przede wszystkim odzwierciedleniem tradycyjnych podziałów. Pierwszą linię autobusową uruchomiono w 1927 r. na trasie centrum miasta – Oksywie, kolejną – do Sopotu. W 1930 r. powstało Miejskie Towarzystwo Komunikacyjne w Gdyni. W 1943 r. zbudowano pierwszą linię trolejbusową – do Chyloni. W okresie okupacji komunikacją miejską w Gdyni zajmowali się przewoźnicy z Gdańska. Po II wojnie światowej przez wiele lat komunikację w Gdyni prowadziło Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Gdańsk - Gdynia.