Kawalerka Gdynia to idealne miejsce dla osób szukających komfortu i relaksu w sercu nadmorskiego miasta. Obiekt dysponuje pokojami dla niepalących, co sprzyja świeżości powietrza, a całkowity zakaz palenia zapewnia czystość i komfort pobytu. Tylko dla dorosłych oznacza, że miejsce to jest idealne dla par lub osób szukających spokojnego wypoczynku ?.
Goście mają dostęp do bezpłatnego Wi-Fi ? oraz Internetu, co umożliwia łatwe korzystanie z sieci w każdej chwili. W obiekcie znajduje się winda, co ułatwia poruszanie się po budynku. Ogrzewanie zapewnia komfort w chłodniejsze dni, co czyni pobyt przyjemnym niezależnie od pory roku.
Dodatkowo, w Kawalerce znajduje się fryzjer/salon piękności ?♀️, co daje możliwość zadbania o swój wygląd bez wychodzenia z obiektu. W celu zapewnienia bezpieczeństwa, obiekt wyposażony jest w monitoring zarówno w pomieszczeniach ogólnodostępnych, jak i wokół budynku.
Pokoje są regularnie dezynfekowane między pobytami, a w miejscach zakwaterowania oraz w częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk ?. Na życzenie gości możliwe jest wystawienie faktury, co czyni ten obiekt przyjaznym dla osób podróżujących służbowo.
Kawalerka Gdynia to idealne miejsce dla tych, którzy pragną spędzić czas w komfortowych warunkach, korzystając z uroków nadmorskiego klimatu i wszystkich udogodnień, które ten obiekt ma do zaoferowania.
Noclegi w Gdyni
Gdynia opis: Jest to jedno z najmłodszych miast w Polsce. Zbudowane w celu zapewnienia Polsce morskiego okna na świat, w 1926 r. 8 marca 1990 r. uchwalono ustawę o samorządzie terytorialnym, która przywróciła po 40. letniej przerwie administrację samorządową na poziomie gminy. W tej samej ustawie przewidziano również tworzenie jednostek pomocniczych – dzielnic, osiedli, sołectw. I to właśnie Gdynia, jako jedno z pierwszych miast w Polsce skorzystała z tej możliwości, wprowadzając 8 maja 1991 do Statutu Miasta podział na 13 dzielnic: Śródmieście, Redłowo-Wzgórze Św. Maksymiliana, Orłowo-Mały Kack, Wielki Kack-Karwiny, Chwarzno-Wiczlino, Witomino, Działki Leśne, Grabówek-Leszczynki, Chylonia, Pustki Cisowskie-Demptowo, Cisowa, Obłuże, Oksywie-Babie Doły. Następnie nastąpił podział na mniejsze jednostki – np. Śródmieście przekształcono w trzy odrębne dzielnice; Śródmieście Centrum, Śródmieście Kamienną Górę oraz Śródmieście Port. W wyniku tych podziałów liczba dzielnic w Gdyni wzrosła do 24. Kolejne, dwukrotne zmiany nastąpiły w 1998 r. w kwietniu połączono dotychczasowe dzielnice Chylonia i Chylonia Nowa w dzielnicę Chylonia, zaś w grudniu dzielnicę Port, która zajmowała duży obszar, ale była zamieszkana przez niewiele ponad 100 mieszkańców włączono do dzielnicy Śródmieście. W rezultacie tych ostatnich zmian liczba dzielnic zmniejszyła się do 22. Obecny kształt dzielnic jest przede wszystkim odzwierciedleniem tradycyjnych podziałów. Pierwszą linię autobusową uruchomiono w 1927 r. na trasie centrum miasta – Oksywie, kolejną – do Sopotu. W 1930 r. powstało Miejskie Towarzystwo Komunikacyjne w Gdyni. W 1943 r. zbudowano pierwszą linię trolejbusową – do Chyloni. W okresie okupacji komunikacją miejską w Gdyni zajmowali się przewoźnicy z Gdańska. Po II wojnie światowej przez wiele lat komunikację w Gdyni prowadziło Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Gdańsk - Gdynia.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem