Hotel Kuracyjny usytuowany jest w gdyńskiej dzielnicy Orłowo, 800 metrów od plaży nad Morzem Bałtyckim. W hotelu znajduje się centrum odnowy biologicznej. Obiekt oferuje pokoje z telewizorem z dostępem do kanałów kablowych i bezpłatnym dostępem do internetu.
Wybrane pokoje dysponują balkonem lub tarasem, z którego w przypadku większości pokoi roztacza się widok na morze. W każdym pokoju zapewniono minibar i wentylator. Obiekt zapewnia udogodnienia dla dzieci, takie jak wanienka czy specjalne nakładki na gniazdka elektryczne.
Hotelowe centrum odnowy biologicznej Venice zaprasza na masaże i do salonu kosmetycznego. Goście mogą także skorzystać z łaźni parowej i zrelaksować się w saunie lub wannie z hydromasażem.
Stacja kolejowa Gdynia Orłowo, która znajduje się 550 metrów od hotelu, zapewnia dogodne połączenia z Sopotem i Gdańskiem. Zaledwie 800 metrów od hotelu znajduje się pole golfowe. Odległość od centrum handlowego Klif wynosi 280 metrów.
Po południu posiłki z karty w hotelowej restauracji nie są oferowane. Zapytania dotyczące kolacji należy kierować drogą mailową.
Codziennie rano serwowane jest urozmaicone śniadanie w formie bufetu. Na miejscu dostępne jest również wyznaczone miejsce do grillowania.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Pokój jednoosobowy. Pokój ten dysponuje łazienką z prysznicem i wyposażony jest w telewizor z dostępem do kanałów kablowych. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 11 mkw. ;
Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Pokój ten dysponuje łazienką z prysznicem i wyposażony jest w telewizor z dostępem do kanałów kablowych. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe. Ten przestronny pokój dysponuje minibarem oraz częścią wypoczynkową z fotelami i stołem. Dla Gości przygotowano szlafrok. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 18 mkw. ;
Apartament typu Suite. Ten apartament typu suite dysponuje łazienką z prysznicem i wyposażony jest w telewizor z dostępem do kanałów kablowych. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy typu Superior. Ten klimatyzowany pokój dwuosobowy oferuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, łazienkę oraz taras. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Pokój jednoosobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Ten pokój jednoosobowy obejmuje prywatną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Pokój jednoosobowy wyposażony jest w zestaw do parzenia kawy i herbaty, ogrzewanie oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Z okien roztacza się widok na ogród. Podłoga wyłożona została wykładziną. Do dyspozycji gości jest 1 łóżko. Pokój Jednoosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Ten pokój dwuosobowy z łazienką wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw.
Noclegi w Gdyni
Gdynia opis: Jest to jedno z najmłodszych miast w Polsce. Zbudowane w celu zapewnienia Polsce morskiego okna na świat, w 1926 r. 8 marca 1990 r. uchwalono ustawę o samorządzie terytorialnym, która przywróciła po 40. letniej przerwie administrację samorządową na poziomie gminy. W tej samej ustawie przewidziano również tworzenie jednostek pomocniczych – dzielnic, osiedli, sołectw. I to właśnie Gdynia, jako jedno z pierwszych miast w Polsce skorzystała z tej możliwości, wprowadzając 8 maja 1991 do Statutu Miasta podział na 13 dzielnic: Śródmieście, Redłowo-Wzgórze Św. Maksymiliana, Orłowo-Mały Kack, Wielki Kack-Karwiny, Chwarzno-Wiczlino, Witomino, Działki Leśne, Grabówek-Leszczynki, Chylonia, Pustki Cisowskie-Demptowo, Cisowa, Obłuże, Oksywie-Babie Doły. Następnie nastąpił podział na mniejsze jednostki – np. Śródmieście przekształcono w trzy odrębne dzielnice; Śródmieście Centrum, Śródmieście Kamienną Górę oraz Śródmieście Port. W wyniku tych podziałów liczba dzielnic w Gdyni wzrosła do 24. Kolejne, dwukrotne zmiany nastąpiły w 1998 r. w kwietniu połączono dotychczasowe dzielnice Chylonia i Chylonia Nowa w dzielnicę Chylonia, zaś w grudniu dzielnicę Port, która zajmowała duży obszar, ale była zamieszkana przez niewiele ponad 100 mieszkańców włączono do dzielnicy Śródmieście. W rezultacie tych ostatnich zmian liczba dzielnic zmniejszyła się do 22. Obecny kształt dzielnic jest przede wszystkim odzwierciedleniem tradycyjnych podziałów. Pierwszą linię autobusową uruchomiono w 1927 r. na trasie centrum miasta – Oksywie, kolejną – do Sopotu. W 1930 r. powstało Miejskie Towarzystwo Komunikacyjne w Gdyni. W 1943 r. zbudowano pierwszą linię trolejbusową – do Chyloni. W okresie okupacji komunikacją miejską w Gdyni zajmowali się przewoźnicy z Gdańska. Po II wojnie światowej przez wiele lat komunikację w Gdyni prowadziło Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Gdańsk - Gdynia.