Obiekt Aneta położony jest 550 metrów od plaży w Grzybowie. Zapewnia on ogród, sprzęt do grillowania oraz obsługę pokoju. Udogodnienia obejmują bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach i prywatny parking.
Wszystkie opcje zakwaterowania dysponują balkonem, łazienką z prysznicem oraz telewizorem z płaskim ekranem.
Codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu.
W wolnej chwili Goście mogą zrelaksować się na tarasie.
Odległość od najbliższego lotniska – portu lotniczego Szczecin-Goleniów – wynosi 75 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Pokój Dwuosobowy z balkonem. Ten pokój dwuosobowy oferuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, łazienkę oraz taras. Do dyspozycji Gości są 2 łóżka. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój trzyosobowy z balkonem. This triple room is comprised of a flat-screen TV with satellite channels, a private bathroom as well as a terrace. The unit has 3 beds. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 24 mkw.
Noclegi w Grzybowie
Grzybowo opis: Jest tu najszersza plaża w okolicy, bo dochodząca miejscami do 40 metrów. Plaża w Grzybowie obfituje w najróżniejsze skarby - bursztyny, zwłaszcza po jesiennych i zimowych sztormach. Najłatwiej je znaleźć wśród wodorostów, glonów i skorupek małży wyrzuconych przez wodę. Ułatwieniem powinny okazać się mewy szukające w tych miejscach pokarmu. Prawdziwa zdobycz dla zbieraczy to inkluzje czyli zatopione w żywicznej masie owady lub fragmenty roślin i nasion. Pochodzenie bursztynu nie zostało do dziś ostatecznie wyjaśnione. W świetle ostatnich badań naukowych bursztyn nie powstał w Bałtyku i prawdopodobnie nawet nie z żywicy drzew iglastych. Istnieje przypuszczenie, że bursztyn powstał w środku lądu, a następnie dzięki ruchom kolejnych lodowców dostał się do Bałtyku. Bursztyn w dawnej Polsce nazywany był jantarem.