Obiekt Blu Bay położony jest przy plaży w miejscowości Grzybowo i zapewnia bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Dźwirzyno – 2,5 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 300 m znajduje się Plaża Grzybowo.
W willi zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W willi zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Ouest – 3 km, PKP Kołobrzeg – 7,3 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 105 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Please note that the room includes free electricity usage of 5 kWh per day. From September additional usage will be charged separately PLN 1,50 per kWh.W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Willa z 2 sypialniami. Boasting a private entrance, this villa includes 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-fitted kitchen. The villa also features a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this villa also offers a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 5 beds. Willa - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw.
Noclegi w Grzybowie
Grzybowo opis: Jest tu najszersza plaża w okolicy, bo dochodząca miejscami do 40 metrów. Plaża w Grzybowie obfituje w najróżniejsze skarby - bursztyny, zwłaszcza po jesiennych i zimowych sztormach. Najłatwiej je znaleźć wśród wodorostów, glonów i skorupek małży wyrzuconych przez wodę. Ułatwieniem powinny okazać się mewy szukające w tych miejscach pokarmu. Prawdziwa zdobycz dla zbieraczy to inkluzje czyli zatopione w żywicznej masie owady lub fragmenty roślin i nasion. Pochodzenie bursztynu nie zostało do dziś ostatecznie wyjaśnione. W świetle ostatnich badań naukowych bursztyn nie powstał w Bałtyku i prawdopodobnie nawet nie z żywicy drzew iglastych. Istnieje przypuszczenie, że bursztyn powstał w środku lądu, a następnie dzięki ruchom kolejnych lodowców dostał się do Bałtyku. Bursztyn w dawnej Polsce nazywany był jantarem.