Obiekt Villa Na Fali, usytuowany w miejscowości Grzybowo, oferuje ogród, bezpłatny prywatny parking oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Grzybowo – 400 m. W pensjonacie zapewniono bezpłatne WiFi. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Plaża Dźwirzyno ( 2,9 km), PKP Kołobrzeg ( 6,6 km). Obiekt jest idealnym wyborem dla niepalących. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Ouest – 2,5 km.
W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie znajduje się szafa, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka. Pościel i ręczniki są zapewnione. W prywatnej łazience zapewniono prysznic, bezpłatny zestaw kosmetyków i suszarkę do włosów. Wszystkie opcje zakwaterowania wyposażone są w lodówkę.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 7 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 7,2 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Szczecin-Goleniów, znajduje się 107 km od obiektu Villa Na Fali.
Doba hotelowa od godziny 13:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe (2 osoby dorosłe + 1 dziecko). Guests will find a refrigerator, kitchenware and a microwave in the kitchenette. The double room also offers a barbecue. This air-conditioned double room features a private bathroom, a private entrance, a tea and coffee maker as well as a terrace. The unit offers 2 beds. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw.
Noclegi w Grzybowie
Grzybowo opis: Jest tu najszersza plaża w okolicy, bo dochodząca miejscami do 40 metrów. Plaża w Grzybowie obfituje w najróżniejsze skarby - bursztyny, zwłaszcza po jesiennych i zimowych sztormach. Najłatwiej je znaleźć wśród wodorostów, glonów i skorupek małży wyrzuconych przez wodę. Ułatwieniem powinny okazać się mewy szukające w tych miejscach pokarmu. Prawdziwa zdobycz dla zbieraczy to inkluzje czyli zatopione w żywicznej masie owady lub fragmenty roślin i nasion. Pochodzenie bursztynu nie zostało do dziś ostatecznie wyjaśnione. W świetle ostatnich badań naukowych bursztyn nie powstał w Bałtyku i prawdopodobnie nawet nie z żywicy drzew iglastych. Istnieje przypuszczenie, że bursztyn powstał w środku lądu, a następnie dzięki ruchom kolejnych lodowców dostał się do Bałtyku. Bursztyn w dawnej Polsce nazywany był jantarem.