Obiekt LATARNIK - Apartament dwupokojowy 350 m od plaży, Sunset Resort, klimatyzacja, parking w cenie położony jest w miejscowości Grzybowo i oferuje klimatyzację, balkon oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Kołobrzeg – 7 km, Molo w Kołobrzegu – 7,4 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 700 m znajduje się Plaża Grzybowo.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz suszarką do włosów. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Latarnia morska w Kołobrzegu – 7,6 km, Ratusz – 7,9 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 107 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchen that has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a balcony with ancourtyard view, this apartment also features a washing machine and a flat-screen TV with streaming services. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw.
Noclegi w Grzybowie
Grzybowo opis: Jest tu najszersza plaża w okolicy, bo dochodząca miejscami do 40 metrów. Plaża w Grzybowie obfituje w najróżniejsze skarby - bursztyny, zwłaszcza po jesiennych i zimowych sztormach. Najłatwiej je znaleźć wśród wodorostów, glonów i skorupek małży wyrzuconych przez wodę. Ułatwieniem powinny okazać się mewy szukające w tych miejscach pokarmu. Prawdziwa zdobycz dla zbieraczy to inkluzje czyli zatopione w żywicznej masie owady lub fragmenty roślin i nasion. Pochodzenie bursztynu nie zostało do dziś ostatecznie wyjaśnione. W świetle ostatnich badań naukowych bursztyn nie powstał w Bałtyku i prawdopodobnie nawet nie z żywicy drzew iglastych. Istnieje przypuszczenie, że bursztyn powstał w środku lądu, a następnie dzięki ruchom kolejnych lodowców dostał się do Bałtyku. Bursztyn w dawnej Polsce nazywany był jantarem.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem