Obiekt Helskafoka, położony w miejscowości Hel, oferuje balkon oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża miejska – 700 m, Plaża Bałtycka – 1,3 km, Plaża na Cyplu Helskim – 1,6 km.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką, a także łazienkę (1) z suszarką do włosów. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W obiekcie znajduje się plac zabaw, a okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu.
Najbliższe lotnisko, Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, znajduje się 89 km od obiektu Helskafoka.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z balkonem. Boasting a private entrance, this apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchen that has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a balcony with ancourtyard view, this apartment also features a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 36 mkw.
Noclegi w Helu
Hel opis: Pierwsza wzmianka o wyspie Hel pochodzi 1219 r. Od XIII w. była tam osada rybacka, a jeszcze przed 1351 r. Hel otrzymał prawa miejskie. W XV w. przestaje istnieć Stary Hel i zaczyna się odtąd czas dla Nowego Helu. Następnie wielokrotnie miasto było pod panowaniem pruskim (1795 r., 1807 r.), a w 1872 r. utraciło swe prawa miejski. W Polsce gości na dobre od 1920 r. W 1936 r. utworzono Rejon Umocniony Hel obejmujący przede wszystkim tereny należące do obecnie istniejącej gminy Hel. Bohaterska obrona Helu odwlekła jedynie w czasie klęskę września 1939 r. Hitlerowcy zdołali stworzyć garnizon, który istniał do 9 maja 1945 roku. Hel był najdłużej broniącym się miastem Polski. Wojska Polskie ustąpiły wojskom faszystowskim dopiero 2 października 1939 roku. Po wojnie Hel stał się atrakcyjnym miejscem wypoczynkowym, co spowodowało, że w 1963 odzyskał prawa miejskie. W czasie II wojny światowej miasto uległo zniszczeniom niemal w 40 % 28 listopada 2005 władze miasta Hel nadały tytuł honorowego obywatela kończącemu swą drugą kadencję prezydencką Aleksandrowi Kwaśniewskiemu. Wg opinii radnych spędzający swe urlopy na Helu przyczynił się znacznie do promocji miasta.