Obiekt Apartament ~ Nad Zatoką oferuje ogród oraz widok na ogród. Usytuowany jest on w miejscowości Jastarnia. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Jastarnia – 1,1 km, Plaża w Juracie – 2,5 km. Oferta apartamentu obejmuje bezpłatny prywatny parking, całodobową recepcję oraz bezpłatne Wi-Fi.
Apartament znajduje się na parterze. Na miejscu zapewniono sypialnię (1), kuchnię z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i płytą kuchenną, a także salon z telewizorem z płaskim ekranem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Chłapowo – 2,8 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo oddalone jest o 74 km. Obiekt organizuje ponadto płatny transfer lotniskowy.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a toaster in the kitchen. The apartment also has a barbecue. The apartment offers a private entrance, a tea and coffee maker, a seating area, a flat-screen TV with streaming services, as well as garden views. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw.
Noclegi w Jastarni
Jastarnia opis: Jak stwierdzili uczeni osadnictwo na tych obszarach istniało już w I w. przed naszą erą. Jednak pierwsze ślady pisane pochodzą z 1378 r., kiedy to przywilej krzyżacki dla miasta Helu wymienia nazwę Osternäs utożsamianą z Jastarnią. W granicach Korony osada znalazła się w 1466 r., zgodnie z postanowieniami pokoju toruńskiego. W 1526 r. król Zygmunt I przekazał Hel i część Mierzei Helskiej Gdańskowi. Wówczas też powstał podział na: - Jastarnię Pucką, katolicką i - Jastarnię Gdańską, zwaną Borem, protestancką. Tak jak to ma bardzo często miejsce w przypadku nazewnictwa miejscowości tak i tym razem na przestrzeni lat kształtowała się nazwa Jastarni. W dokumentach z 1570 r., osada istnieje pod nazwą Zesterna. W 1627 r. zaś w księgach inwentarzowych znajdujemy nazwę Hastarnia. W roku 1678 po raz pierwszy pojawia się współczesna nazwa Jastarnia. W 1755 r., Urszula Przebendowska - starościna pucka, dołożyła wszelkich starań, aby powstała tam drewniana kaplica i zaczęła funkcjonować szkółka. W okresie zaborów tereny te znalazły się pod panowaniem Prus. Rybacy z Jastarni nie poddali się germanizacyjnym wysiłkom zaborcy. Może o tym świadczyć fakt, że na 455 mieszkańców w 1910 r., do polskiej narodowości przyznało się 449 osób, do niemieckiej zaledwie 6. Drewniany kościół z prawdziwego zdarzenia, powstał w Jastarni w 1836 r. Kolejna świątynia powstała tam z inicjatywy księdza P. Stefańskiego w 1932 r. W tych latach również, w 1922 r. powstała linia kolejowa Puck – Hel, która wiele wniosła do życia osady. Następnie powstał port rybacki. Od 1954 r. w granicach administracyjnych Jastarni znajduje się również kąpielisko w Juracie i w Kuźnicy. W 1973 roku, na mocy oficjalnego dekretu, Jastarnia staje się miastem. Zostaje wpisana do rejestru zabytkowych miejsc objętych ochroną konserwatorską w 1979 r.