Obiekt Pasja Jastrzębia Góra usytuowany jest 600 metrów od plaży Morza Bałtyckiego i otoczony przez zieleń. Do dyspozycji Gości są 2 budynku, w tym 1 z pokojami typu deluxe, studiami, windą oraz tarasem słonecznym z widokiem na las. We wszystkich pokojach zapewniono bezpłatny Internet oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych.
Obiekt udostępnia Gościom w pełni wyposażoną kuchnię oraz jadalnię. Samodzielnie przygotowane posiłki można jeść przed telewizorem w przestronnym salonie. Goście mają również do dyspozycji odtwarzacz DVD z kolekcją filmów i kreskówek.
Wszystkie pokoje w obiekcie Pasja Jastrzębia Góra są jasne i komfortowo urządzone. Większość z nich dysponuje balkonem, sejfem i lodówką. Obiekt zapewnia sprzęt plażowy.
Cały obiekt, w tym 4 boiska dla dzieci są monitorowane, a personel recepcji jest dostępny przez cały dzień. Na miejscu zapewniono bezpłatny parking.
Obiekt znajduje się 10 minut jazdy od centrum Jastrzębiej Góry. Odległość od pięknej latarni morskiej w Rozewiu wynosi jedynie 3 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
Do zagwarantowania rezerwacji konieczne jest wpłacenie depozytu przelewem bankowym. Personel ośrodka Dom Wczasowy Pasja skontaktuje się Państwem po dokonaniu rezerwacji i przekaże niezbędne dane.
Goście proszeni są o przywiezienie własnych ręczników, ponieważ nie są one dostępne na miejscu.W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Pokój Dwuosobowy z balkonem. Jest to jasny pokój z lodówką i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Apartament z tarasem – Parter. Jest to wyjątkowo przestronny apartament z salonem, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i telewizorem z płaskim ekranem. Apartament - 9 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 80 mkw. ;
Pokój trzyosobowy z balkonem. Jest to jasny pokój z lodówką i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Pokój Trzyosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Pokój Czteroosobowy z balkonem. Jest to jasny pokój z lodówką i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Pokój Czteroosobowy - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw. ;
Pokój czteroosobowy typu Economy – poziom -1. Jest to chłodniejszy pokój w suterenie. Goście mają do dyspozycji łazienkę, telewizor i lodówkę. Pokój Czteroosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 17 mkw. ;
Mały Pokój Dwuosobowy – poddasze. Jest to przytulny pokój na poddaszu ze skośnym sufitem. Do dyspozycji Gości jest łazienka i telewizor LCD. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 7 mkw. ;
Pokój Trzyosobowy typu Economy – Poddasze. Jest to pokój na poddaszu ze skośnym sufitem. W pokoju znajduje się łazienka, lodówka i telewizor. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw.
Noclegi w Jastrzębiej Górze
Jastrzębia Góra opis: Pierwsza wzmianka o miasteczku pochodzi z 1848 r. Osada nosiła wówczas niemiecką nazwę Habichtsberg, czasami z polską odmianą Pilice. Nazwa Jastrzębia Góra ukonstytuowała się w 1920 r., po odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Pochodzi ona prawdopodobnie od leżącej kilka kilometrów na wschód Góry Jastrzębskiej (67,8 m n.p.m.). Istnieje również inna hipoteza twierdząca, iż nazwa ta nawiązuje do jastrzębi, licznie zamieszkujących tutejsze nieużytki. Już w 1920 r. Jastrzębia Góra była popularnym ośrodkiem spotkań wakacyjnych elit intelektualnych, głównie z Warszawy. Wypoczywali tu między innymi Józef Piłsudski, Edward Rydz-Śmigły i Ignacy Mościcki. Duży napływ gości ze stolicy sprawił, iż miejscowość zwana była żartobliwie "Nową Warszawą". W roku 1928 rozpoczęto budowę drogi łączącej Władysławowo z Jastrzębią Górą (ostatecznie doprowadzono ją aż do odległej o kilka kilometrów Karwi). Uroczyste otwarcie drogi miało miejsce w 1931 r. Wygodny dojazd ułatwił rozwój miejscowości, dzięki czemu szybko stała się ona jednym z najpopularniejszych kurortów na naszym wybrzeżu. W latach trzydziestych XX w. Towarzystwo "Jastgór" zainicjowało rozwój osady. Na terenie wykupionym od Niemców wybudowano pensjonaty i wille. W czasie II Wojny Światowej walory kurortu wykorzystywali okupanci niemieccy. Po wojnie część obiektów wróciła do dawnych właścicieli, resztę przekształcono w ośrodki wypoczynkowe. Powstało wiele nowych pensjonatów i ośrodków pod patronatem przedsiębiorstw z całego kraju. Jastrzębia Góra prawa wsi uzyskała w 1963 r. Od roku 1975 została włączona w administracyjne granice Władysławowa.