Obiekt Willa Barbara usytuowany jest w samym sercu Jastrzębiej Góry, 450 metrów od piaszczystej plaży i oferuje klasycznie urządzone pokoje z bezpłatnym WiFi.
Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor i czajnik elektryczny. Każdy z nich obejmuje łazienkę z prysznicem. Do dyspozycji Gości jest także sprzęt plażowy. Większość pokoi dysponuje balkonem.
Na terenie obiektu dostępny jest zielony ogród i parking prywatny. W razie potrzeby można korzystać z deski do prasowania.
Obiekt dzieli 7,5 km do Władysławowa. Odległość od klifów w Jastrzębiej Górze wynosi 400 metrów.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
Do zagwarantowania rezerwacji konieczne jest wpłacenie depozytu przelewem bankowym. Po otrzymaniu rezerwacji personel pensjonatu Barbara skontaktuje się z Gośćmi w celu przekazania szczegółowych informacji.Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Pokój dwuosobowy. Jest to pokój z telewizorem, czajnikiem elektrycznym oraz łazienką z prysznicem. Udogodnienia obejmują sprzęt plażowy. Większość pokoi dysponuje balkonem. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Pokój trzyosobowy. Jest to pokój z telewizorem, czajnikiem elektrycznym oraz łazienką z prysznicem. Udogodnienia obejmują sprzęt plażowy. Większość pokoi dysponuje balkonem. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Duży pokój jednoosobowy. This single room includes a flat-screen TV with cable channels, a private bathroom as well as a terrace with garden views. Pokój Jednoosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw.
Noclegi w Jastrzębiej Górze
Jastrzębia Góra opis: Pierwsza wzmianka o miasteczku pochodzi z 1848 r. Osada nosiła wówczas niemiecką nazwę Habichtsberg, czasami z polską odmianą Pilice. Nazwa Jastrzębia Góra ukonstytuowała się w 1920 r., po odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Pochodzi ona prawdopodobnie od leżącej kilka kilometrów na wschód Góry Jastrzębskiej (67,8 m n.p.m.). Istnieje również inna hipoteza twierdząca, iż nazwa ta nawiązuje do jastrzębi, licznie zamieszkujących tutejsze nieużytki. Już w 1920 r. Jastrzębia Góra była popularnym ośrodkiem spotkań wakacyjnych elit intelektualnych, głównie z Warszawy. Wypoczywali tu między innymi Józef Piłsudski, Edward Rydz-Śmigły i Ignacy Mościcki. Duży napływ gości ze stolicy sprawił, iż miejscowość zwana była żartobliwie "Nową Warszawą". W roku 1928 rozpoczęto budowę drogi łączącej Władysławowo z Jastrzębią Górą (ostatecznie doprowadzono ją aż do odległej o kilka kilometrów Karwi). Uroczyste otwarcie drogi miało miejsce w 1931 r. Wygodny dojazd ułatwił rozwój miejscowości, dzięki czemu szybko stała się ona jednym z najpopularniejszych kurortów na naszym wybrzeżu. W latach trzydziestych XX w. Towarzystwo "Jastgór" zainicjowało rozwój osady. Na terenie wykupionym od Niemców wybudowano pensjonaty i wille. W czasie II Wojny Światowej walory kurortu wykorzystywali okupanci niemieccy. Po wojnie część obiektów wróciła do dawnych właścicieli, resztę przekształcono w ośrodki wypoczynkowe. Powstało wiele nowych pensjonatów i ośrodków pod patronatem przedsiębiorstw z całego kraju. Jastrzębia Góra prawa wsi uzyskała w 1963 r. Od roku 1975 została włączona w administracyjne granice Władysławowa.