Obiekt ApartWest Słoneczna Dolina Jastrzębia Góra położony jest przy plaży w miejscowości Jastrzębia Góra i zapewnia bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Port Gdynia – 41 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 600 m znajduje się Plaża w Jastrzębiej Górze.
W apartamencie zapewniono balkon, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i mikrofalówka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stocznia Gdynia – 45 km, Dworzec PKP Gdynia Główna – 45 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 67 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. This apartment is comprised of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Featuring a balcony with garden views, this apartment also offers a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 37 mkw.
Noclegi w Jastrzębiej Górze
Jastrzębia Góra opis: Jastrzębia Góra (kaszb. Pilëce lub Jastrzãbiô Góra) to znane kąpielisko w granicach gminy Władysławowo. Na stałe zamieszkuje ją ok. 1100 mieszkańców, w sezonie letnim liczba ta wzrasta do ok. 30-25 tysięcy. Na terenie Jastrzębiej Góry znajduje się najdalej na północ wysunięte miejsce Polski (54°50 08 N), wyznaczone przez obelisk zwany "Gwiazdą Północy". W skład Jastrzębiej Góry wchodzą również Rozewie, Tupadły, Lisi Jar oraz Jasne Wybrzeże. Jest atrakcyjnie położona na 33. metrowym zalesionym klifowym brzegu. Wchodzi w skład Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Dla miłośników aktywnego wypoczynku latem na plaży organizowane są rozgrywki piłki plażowej na kilku wytyczonych boiskach. Ulica Bałtycka w Jastrzębiej Górze... To najpiękniejsza uliczka w miasteczku. Jest to najbardziej na zachód zlokalizowana uliczka w miasteczku. Prowadzi pod górę, bezpośrednio do morza, na szczyt klifu, z którego otwiera się urokliwy widok na morze. Od wschodu graniczy z zabytkowym parkiem, natomiast od swojej zachodniej strony - z lasami, łąkami, dawnym sadem i wydmą nadmorską. Urok tej ulicy, a także atmosferę tam panującą możemy przypisać unikalnemu położeniu i szczególnej historii. Zapisała też swoją interesującą kartę w międzywojennej historii Polski niepodległej. Powstały tutaj piękne pensjonaty, które szybko stały się ulubionym miejscem wypoczynku generalicji i wysokiej kadry oficerskiej Wojska Polskiego, a także arystokracji. Szczególnego kolorytu uliczce dodawał świat artystyczny, który również upodobał sobie to miejsce. Wille z początku lat 20 XX w. wzbudzają zainteresowanie zwiedzających.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem