Obiekt Hotel Jastrzębia Góra Promenada Centrum, usytuowany w miejscowości Jastrzębia Góra, oferuje ogród, prywatny parking, taras oraz bar. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Jastrzębiej Górze – 400 m. Do dyspozycji Gości przygotowano takie udogodnienia, jak restauracja, obsługa pokoju, całodobowa recepcja oraz bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Goście mogą podziwiać widok na ogród.
W każdym pokoju w obiekcie znajduje się biurko, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka. Pościel i ręczniki są zapewnione. We wszystkich pokojach w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Wybrane pokoje mają również balkon. Pokoje wyposażone są w szafę i czajnik.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Pokój dwuosobowy. The double room provides a tea and coffee maker, a dining area, a terrace with garden views as well as a private bathroom featuring a shower. The unit offers 1 bed. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. ;
Pokój rodzinny. The family room offers a tea and coffee maker, a dining area, a terrace with garden views as well as a private bathroom featuring a shower. The unit offers 3 beds. Rodzinny - 6 osobowy.
Noclegi w Jastrzębiej Górze
Jastrzębia Góra opis: Zachodnia część plaży jest piaszczysta i szeroka. Wschodnia natomiast to same kamienie. Dużym kontrastem na tamtejszej plaży jest kilometrowy mur oporowy zbudowany z olbrzymich głazów. W latach 1938 - 39 wybudowano w Jastrzębiej Górze wieżę wyciągową Światowid. Były plany, żeby wyposażyć ją w windę, która miałaby zwozić turystów z wysokiej skarpy na plażę i z powrotem. Wieża działała przez 5 lat, od 1966 r. przewożąc rocznie ok. 60 tys. ludzi. Niszczące działanie morza podmywającego klif morski sprawiło, że po pięciu latach działalności przechylająca się wieża przestała być użytkowana. W końcu, w nocy z 6 na 7 stycznia 1982 roku runęła, a jej pozostałości do dziś leżą u stóp urwiska. Na plażę prowadzi kilka dróg – zejść: od wysokich, klifowych zbudowanych z drewnianych schodów po bardzo łagodne znajdujące się od strony Karwi (zachodniej). W sezonie można korzystać ze strzeżonych kąpielisk, zjeżdżalni wodnej czy przejażdżki skuterami.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem