Obiekt Apartament Jurata oferuje zakwaterowanie w nowoczesnym apartamentowcu w Juracie, zaledwie 700 metrów od piaszczystej plaży nad Morzem Bałtyckim. Z okien roztacza się widok na ogród.
Obiekt mieści część wypoczynkową i kuchnię ze zmywarką. Oferta obejmuje zakwaterowanie bez wyżywienia. Pościel i ręczniki są zapewnione. Pozostałe udogodnienia w obiekcie Apartament Jurata to taras.
W odległości krótkiego spaceru od apartamentu znajdują się sklepy, piekarnia i kawiarnia. Władysławowo oddalone jest od apartamentu Jurata o 24 km, a Jastrzębia Góra o 32 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 12:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z balkonem. Ten apartament jest usytuowany na 2. piętrze i dysponuje w pełni wyposażoną kuchnią oraz telewizorem z dostępem do kanałów kablowych. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 31 mkw.
Noclegi w Juracie
Jurata opis: Nazwa tej miejscowości pochodzi od imienia kaszubskiej bogini Bałtyku. Jak głosi legenda, zakochała się ona, wbrew woli ojca - boga Gorka, w ubogim rybaku. Spotkała ją za to kara - jej podwodny bursztynowy pałac został zniszczony na kawałeczki, a jego okruszki do dziś odnaleźć można na brzegu morza. Od momentu założenia Jurata stała się miejscem wakacyjnych spotkań elit finansowych, intelektualnych i artystycznych z całego kraju. Prawdopodobnie właśnie w Juracie Wojciech Kossak namalował swoje dzieła: "Zaślubiny Polski z morzem" i "Na straży polskiego morza". W tym samym domu (popularnie zwanym "Kossakówką") mieszkały i tworzyły również jego córki: Maria Pawlikowska-Jasnorzewska i Magdalena Samozwaniec. Jak widać od dawien dawna była to popularna miejscowość. Po 1945 r. Jurata zachowała swój letniskowy klimat. W latach 1960-75 wybudowano tam wiele ośrodków zakładowych, resortowych i związkowych, w tym samym okresie powstało również drewniane molo spacerowe, które prowadzi w głąb wyjątkowo w tym miejscu płytkiej Zatoki Puckiej.