Obiekt Wakacyjnie Jurata Nad Zatoka UNIT położony jest w miejscowości Jurata i oferuje ogród, prywatną plażę oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Juracie – niecały kilometr, Plaża Jastarnia – 2,2 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
W apartamencie z 2 sypialniami zapewniono bezpłatne Wi-Fi, telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych, pralkę oraz kuchnię z lodówką i zmywarką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 78 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 2 sypialniami. This apartments special feature is the sauna. In the well-equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and an oven. Boasting a balcony, this apartment also offers air conditioning, a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 3 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 56 mkw.
Noclegi w Juracie
Jurata opis: Nazwa tej miejscowości pochodzi od imienia kaszubskiej bogini Bałtyku. Jak głosi legenda, zakochała się ona, wbrew woli ojca - boga Gorka, w ubogim rybaku. Spotkała ją za to kara - jej podwodny bursztynowy pałac został zniszczony na kawałeczki, a jego okruszki do dziś odnaleźć można na brzegu morza. Od momentu założenia Jurata stała się miejscem wakacyjnych spotkań elit finansowych, intelektualnych i artystycznych z całego kraju. Prawdopodobnie właśnie w Juracie Wojciech Kossak namalował swoje dzieła: "Zaślubiny Polski z morzem" i "Na straży polskiego morza". W tym samym domu (popularnie zwanym "Kossakówką") mieszkały i tworzyły również jego córki: Maria Pawlikowska-Jasnorzewska i Magdalena Samozwaniec. Jak widać od dawien dawna była to popularna miejscowość. Po 1945 r. Jurata zachowała swój letniskowy klimat. W latach 1960-75 wybudowano tam wiele ośrodków zakładowych, resortowych i związkowych, w tym samym okresie powstało również drewniane molo spacerowe, które prowadzi w głąb wyjątkowo w tym miejscu płytkiej Zatoki Puckiej.