Apartament Na Fali w Karwi to idealne miejsce na wypoczynek nad morzem, gdzie komfort i wygoda spotykają się z urokiem nadmorskiej lokalizacji. Bezpłatny parking prywatny 🚗 jest dostępny na miejscu, co zapewnia wygodny dostęp do obiektu bez konieczności rezerwacji. Dodatkowo, dla osób podróżujących z rodziną, dostępne są pokoje rodzinne 🏡, a obiekt oferuje dojazd windą na wyższe piętra 🏢.
Goście mogą cieszyć się przestronnym i w pełni wyposażonym aneksie kuchennym, który umożliwia przygotowanie własnych posiłków. W kuchni znajduje się stół, płyta kuchenna, czajnik elektryczny oraz lodówka 🧊. Do dyspozycji są również pralka, kuchenka mikrofalowa oraz przybory kuchenne 🍽️, dzięki którym pobyt jest jeszcze bardziej komfortowy.
W sypialni 🛏️ znajduje się szafa lub garderoba, a łóżka są długie (ponad 2 metry), co zapewnia wygodny sen. W łazience można skorzystać z prysznica 🚿 oraz korzystać z ręczników i papieru toaletowego.
Salon wyposażony jest w sofa, która jest idealnym miejscem do wypoczynku po dniu pełnym atrakcji. Dodatkowo, część jadalna pozwala na wspólne posiłki, a w mediach/technologii znajduje się telewizor z płaskim ekranem 📺 oraz kanały kablowe, które umilą czas w deszczowe dni.
Apartament jest również przyjazny zwierzętom 🐕, które są akceptowane, choć mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Ogród oraz lokalizacja przy samej plaży 🌊 to ogromne atuty, umożliwiające relaks na świeżym powietrzu i spacerowanie po plaży.
W obiekcie znajduje się winda, co ułatwia poruszanie się, a drewniana podłoga oraz wykładzina z kafelków w pokojach nadają mu przytulny charakter. Całkowity zakaz palenia 🚭 w obiekcie zapewnia czyste powietrze, a dla gości dostępne są gry planszowe / puzzle 🧩, które umilą czas podczas deszczowych dni.
Z obiektu można również skorzystać z Wi-Fi, dostępnego w niektórych pokojach, które pozwala na szybkie połączenie z internetem i korzystanie z mediów społecznościowych, przeglądanie stron czy pracy zdalnej.
Noclegi w Karwi
Karwia opis: Jak wskazują źródła, pierwsze wzmianki o osadzie pojawiły się już w 1274 r. Jest również legenda związana z tą miejscowością, która mówi, że w 1462 r. nieopodal osady rozegrała się wygrana przez Polaków (pod dowództwem Piotra Dunina) potyczka z przypadkowo napotkanym oddziałem krzyżackim. Po walce rycerze schronili się w osadzie, noszącej wtedy nazwę Karven. Zapis z 1570 r. nazywa wieś dzisiejszym mianem, ale pojawiają się też miana Karwień i Karwa. W 1599 r. starosta pucki - Jan Wejher sprowadził do wsi Karwia osadników holenderskich. Ich zadaniem było stworzenie sieci melioracyjnej regulującej bagna otaczające miejscowość. Holendrzy, mieszkali w Karwi przez stulecia – byli zobowiązana podatków i ochrony. Zachowali oni jednak odrębny język i wyznanie. Z tego powodu do dziś tereny te zwane są przez Kaszubów Olendrami. Pozostałością po ich działalności jest niespotykany nigdzie w okolicy system zabudowy: dwurzędówka bagienna. W latach 30. XX w., na zachód od wsi wybudowano kilometrową tamę typu holenderskiego, co skutecznie zabezpieczyło Karwię przed powodziami, umożliwiając dynamiczny rozwój miejscowości i jej przemianę z osady rybackiej w popularny kurort turystyczny. W 1954 r. wybudowano w Karwi Kościół pod wezwaniem św. Antoniego z Padwy. W Sylwestra 1978 r. nieopodal Karwi osiadł na mieliźnie holenderski statek Anna Broere, przewożący na pokładzie tony toksycznych dla środowiska chemikaliów. Szczęśliwie udało się uniknąć wycieku i związanej z tym katastrofy ekologicznej.