Obiekt Piaski Bałtyku oferuje prywatną plażę oraz widok na ogród. Usytuowany jest on w miejscowości Karwia. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Karwieńskich Błotach – 400 m, Plaża w Ostrowie – 2,2 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Plaża w Karwi ( 200 m).
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono klimatyzację oraz salon. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem. W apartamencie zapewniono kuchnię z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką, zmywarką i płytą kuchenną, a także suszarkę do włosów.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Port Gdynia – 48 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, znajduje się 71 km od obiektu Piaski Bałtyku.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Meals can be prepared in the well-fitted kitchen, which is equipped with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The air-conditioned apartment provides a flat-screen TV, a washing machine, a dining area, an electric kettle as well as garden views. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 45 mkw.
Noclegi w Karwi
Karwia opis: Karwia (kaszb.Karwiò) to stara kaszubska wieś rybacka, położona niedaleko Jastrzębiej Góry. Od roku 1975 r. Karwia administracyjnie leży w granicach miasta Władysławowo. Położona niedaleko najdalej na północ wysuniętego punktu Polski, jest miejscowością turystyczną słynącą z przepięknej trzykilometrowej piaszczystej plaży, jednej z najszerszych na polskim wybrzeżu. W rejonie Karwi uchodzi do morza niewielka rzeczka Karwianka. Na południe od Karwi rozciągają się rozległe torfowiska tzw. Karwieńskie i Bielawskie Błota z wyznaczonymi rezerwatami „Moroszka”, „Woskownica” i „Zielone”. Będąc w okolicy warto również zwrócić uwagę na pozostałości minionego wieku. Zachowało się tu kilka domów o konstrukcji szkieletowej z XIX w. oraz wybudowany przez Holendrów w roku 1900 wał przeciwpowodziowy.