Obiekt Apartamenty Kołczewo oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz widok na ogród. Położony jest on w miejscowości Kołczewo. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Latarnia morska w Świnoujściu – 29 km, Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach – 14 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 28 km znajduje się Dworzec PKP Świnoujście.
W apartamencie zapewniono taras, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i płyta kuchenna, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na jezioro.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Klub golfowy Amber Baltic – 1,7 km, Punkt widokowy Gosań – 10 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Boasting a private entrance, this apartment includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a toaster in the well-equipped kitchenette. The apartment also features a barbecue. Featuring a terrace with lake views, this apartment also offers soundproof walls and a flat-screen TV. The unit has 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw.
Noclegi w Kołczewie
Kołczewo opis: Trwałe osadnictwo sięga tu kultury łużyckiej z epoki brązu. Później w IX - XII w. zasiedlali ten teren Wolinianie. Na bazie tego wczesnośredniowiecznego osadnictwa powstała wieś, o której informacje możemy znaleźć z 1311 r. Zapisana jest pod nazwą Koltzowe i Coltzow. Wieś miała charakter rybacko-chłopski i od średniowiecza do 1939 r. należała do miasta Wolin. W XV w. na wzgórzu w płd. części wsi wybudowano murowany kościół. Służył on wiernym do 1857 r. W 1859 r. zabezpieczony został jako trwała ruina. Tak przetrwał do lat 60. XX w., kiedy to został rozebrany. Od 1835 r. społeczność wsi podejmowała starania o nowy kościół. Problemem było pozyskanie działki pod budowę. Nabyto ją za znaczną sumę 600. talarów. W 1887 r. rozpoczęto budowę świątyni. 28 sierpnia 1858 r. poświęcono krzyż na skończonej wieży. Pastorem był wówczas Emil, Herman, Teofil, Teodor, Fryderich Harnisz. W tym też roku za 929 talarów sprawiono organy zamówione w firmie B. Grünberga w Szczecinie. Fakty z historii budowy kościoła zawdzięczamy dokumentacji znalezionej w wieży podczas jej remontu. Kościół stoi w płd. części wsi, przy skrzyżowaniu dróg. Był otoczony cmentarzem, który zlikwidowano w 1972 r. Kościół jest orientowany, usytuowany na wzgórzu. Wzniesiony został z cegły, na kamiennym fundamencie.