Hotel Hanseatic – Adults Only kieruje swoją ofertę wyłącznie do osób dorosłych. Na miejscu działa restauracja i można korzystać z bezpłatnego WiFi. Z okien roztaczają się widoki na morze, port oraz promenadę. Obiekt dzieli 50 metrów od latarni morskiej w Kołobrzegu i 100 metrów od najbliższej plaży.
Pokoje wyposażone są w sejf oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Każdy z nich mieści łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Wybrane pokoje zapewniają widok na morze.
Goście hotelu Hanseatic mają do dyspozycji przechowalnię bagażu. Okolica z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom aktywnego wypoczynku, w tym jazdy na rowerze, pieszych wędrówek i kajakarstwa. Hotel nie dysponuje przechowalnią rowerów.
Obiekt znajduje się około 1 km od parku wodnego w Kołobrzegu. Odległość od molo wynosi 500 metrów.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Hotel przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych.Jeśli chcesz otrzymać fakturę za opłacony wcześniej pobyt, wpisz tę prośbę i dane swojej firmy w polu Zadaj pytanie.
Pokój Dwuosobowy typu Comfort. Ten pokój dwuosobowy mieści łazienkę z kabiną prysznicową, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Pokój dwuosobowy oferuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, zestaw do parzenia kawy i herbaty, szafę, sejf oraz widok na cichą ulicę. Do dyspozycji gości jest 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw. ;
Apartament z balkonem. Ten pokój dwuosobowy mieści łazienkę z kabiną prysznicową, suszarką do włosów, kapciami, szlafrokami i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Udogodnienia w pokoju obejmują zestaw do parzenia kawy i herbaty, część wypoczynkową oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Dla gości przygotowano wino lub szampana. Do dyspozycji gości jest 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój typu Twin - od strony morza. Ten pokój dwuosobowy mieści łazienkę z kabiną prysznicową, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. W tym pokoju dwuosobowym zapewniono szafę, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Podłoga wyłożona jest wykładziną. Do dyspozycji gości jest 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw. ;
Apartament z balkonem i widokiem na morze. Ten pokój dwuosobowy mieści łazienkę z kabiną prysznicową, suszarką do włosów, kapciami, szlafrokami i bezpłatnym zestawem kosmetyków. W pokoju dwuosobowym znajduje się zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Z okien roztacza się widok na morze. Dla gości przygotowano wino lub szampana. Do dyspozycji gości jest 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Apartament typu Deluxe z widokiem na morze. Ten klimatyzowany apartament mieści sypialnię oraz łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów. Apartament oferuje zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Z okien roztacza się widok na morze. Dla gości przygotowano wino lub szampana. Do dyspozycji gości są 2 łóżka. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 42 mkw.
Noclegi w Kołobrzegu
Kołobrzeg opis: Jest to jedno z najstarszych miast w Polsce, o burzliwych i fascynujących dziejach. Ocalałe zabytki są świadectwem bogatej historii. Nazwa Obecna nazwa miejscowości została ustalona po wojnie. Wcześniejsza, niemiecka wersja nazwy Altstadt (co dosłownie oznacza „Stare Miasto") przypominała, że to miejsce było kolebką Kołobrzegu. Pochodzenie nazwy nie jest jednoznaczne. Pewnym jednak jest, że jest to nazwa czysto pomorska (słowiańska). Geneza nazwy związana jest z dwoma rzeczownikami: "kół" - pal, słup i "brzeg", połączonych samogłoską „o". Oznacza to zatem gród (osadę) otoczony kołami, czyli palisadą (częstokołem), leżącą przy brzegu rzeki, tutaj Parsęty. Taki słowiański, przedlokacyjny Kołobrzeg z początków XIII wieku, można zobaczyć na obrazie w Muzeum Oręża Polskiego. Nazwa Kołobrzeg została po raz pierwszy zapisana w dokumentach przez kronikarza niemieckiego, Thietmara z Merseburga, kiedy to cesarz Otto III wraz z Bolesławem Chrobrym ustalili arcybiskupstwo w Gnieźnie (w 1000 r.) i podległą mu diecezję w Kołobrzegu. Jest to jedno z najstarszych miast na Pomorzu Zachodnim, które istniało już w VIII w. - funkcjonował tu gród obronny słynny na całe Pomorze (pierwotna lokalizacja na terenie dzisiejszej wsi Budzistowo). W 1000 r. król Bolesław Wielki założył tu biskupstwo, które jednakże rychło podupadło. W XIII w. Kołobrzeg dostał się pod kuratelę biskupów kamieńskich, ponadto po śmierci Bolesława Krzywoustego (1138 r.) przeszedł pod zwierzchnictwo cesarza niemieckiego (później króla Danii). W 1255 r. miastu przyznano prawa miejskie, było centrum warzelnictwa (do czego odniesienie znajduje się w herbie miasta), handlu oraz rybołówstwa. W 1830 r. powstał pierwszy zakład kąpieli solankowych. W 1859 r. powstało połączenie kolejowe Kołobrzegu ze Szczecinem i Gdańskiem. Szybki rozwój uzdrowiska nastąpił po roku 1872.