Usytuowany rzut kamieniem od plaży, ten mały hotel zapewnia komfortowe zakwaterowanie w nadmorskim kurorcie Kołobrzeg.
W położonym niedaleko centrum miasta hotelu Bursztyn panuje kameralna i niezwykle przyjemna atmosfera. Poranek mogą Państwo przywitać na swoim balkonie, a następnie sprawdzić maile korzystając z bezpłatnego, przewodowego dostępu do Internetu. Każdy pokój jest przestronny i został urządzony przy pomocy drewnianych mebli.
Dzień mogą tu Państwo spędzić grając w tenisa lub kąpiąc się w krytym basenie. Na życzenie personel hotelu może dla Państwa zorganizować szereg profesjonalnych zabiegów spa w pobliskim centrum rekreacji, które wspaniale uzupełnią pobyt w hotelu Bursztyn.
Hotelowa restauracja zaprasza wszystkich Gości na śniadanie, lunch i kolację. Na drinka można natomiast wstąpić do hotelowego baru. Na życzenie Gości zaspokajamy wszystkie wymagania dietetyczne.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W celu zagwarantowania rezerwacji należy wpłacić depozyt przelewem bankowym. Po otrzymaniu rezerwacji personel hotelu Bursztyn Spa skontaktuje się z Gośćmi w celu przekazania instrukcji dotyczących wpłaty depozytu.
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Jest to klasycznie urządzony pokój z łazienką i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw. ;
Pokój jednoosobowy. The single room provides soundproof walls, a tea and coffee maker, a terrace with garden views as well as a private bathroom featuring a walk-in shower. The unit offers 1 bed. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw. ;
Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i dodatkowym łóżkiem. Jest to pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, dźwiękoszczelnymi ścianami, częścią wypoczynkową, tarasem z widokiem na ogród oraz łazienką z kabiną prysznicową. W opcji zakwaterowania znajdują się 3 łóżka. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw.
Noclegi w Kołobrzegu
Kołobrzeg opis: Jest to jedno z najstarszych miast w Polsce, o burzliwych i fascynujących dziejach. Ocalałe zabytki są świadectwem bogatej historii. Nazwa Obecna nazwa miejscowości została ustalona po wojnie. Wcześniejsza, niemiecka wersja nazwy Altstadt (co dosłownie oznacza „Stare Miasto") przypominała, że to miejsce było kolebką Kołobrzegu. Pochodzenie nazwy nie jest jednoznaczne. Pewnym jednak jest, że jest to nazwa czysto pomorska (słowiańska). Geneza nazwy związana jest z dwoma rzeczownikami: "kół" - pal, słup i "brzeg", połączonych samogłoską „o". Oznacza to zatem gród (osadę) otoczony kołami, czyli palisadą (częstokołem), leżącą przy brzegu rzeki, tutaj Parsęty. Taki słowiański, przedlokacyjny Kołobrzeg z początków XIII wieku, można zobaczyć na obrazie w Muzeum Oręża Polskiego. Nazwa Kołobrzeg została po raz pierwszy zapisana w dokumentach przez kronikarza niemieckiego, Thietmara z Merseburga, kiedy to cesarz Otto III wraz z Bolesławem Chrobrym ustalili arcybiskupstwo w Gnieźnie (w 1000 r.) i podległą mu diecezję w Kołobrzegu. Jest to jedno z najstarszych miast na Pomorzu Zachodnim, które istniało już w VIII w. - funkcjonował tu gród obronny słynny na całe Pomorze (pierwotna lokalizacja na terenie dzisiejszej wsi Budzistowo). W 1000 r. król Bolesław Wielki założył tu biskupstwo, które jednakże rychło podupadło. W XIII w. Kołobrzeg dostał się pod kuratelę biskupów kamieńskich, ponadto po śmierci Bolesława Krzywoustego (1138 r.) przeszedł pod zwierzchnictwo cesarza niemieckiego (później króla Danii). W 1255 r. miastu przyznano prawa miejskie, było centrum warzelnictwa (do czego odniesienie znajduje się w herbie miasta), handlu oraz rybołówstwa. W 1830 r. powstał pierwszy zakład kąpieli solankowych. W 1859 r. powstało połączenie kolejowe Kołobrzegu ze Szczecinem i Gdańskiem. Szybki rozwój uzdrowiska nastąpił po roku 1872.