Obiekt Apartamenty Baltica Pro Kołobrzeg oferuje zakwaterowanie w miejscowości Kołobrzeg. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Centralna w Kołobrzegu – 1 km, Ratusz – 2,5 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.
Każda opcja zakwaterowania ma balkon i wyposażona jest w telewizor z płaskim ekranem oraz pralkę. We wszystkich opcjach znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, jak również część wypoczynkowa z rozkładaną sofą oraz prywatna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Wyposażenie obejmuje również zmywarkę, mikrofalówkę, płytę kuchenną i czajnik.
Na terenie obiektu Apartamenty Baltica Pro Kołobrzeg znajduje się taras słoneczny.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Kołobrzeg – 3,4 km, Molo w Kołobrzegu – 4,2 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 104 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. This apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the well-equipped kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a balcony with ancourtyard view, this apartment also provides a washing machine and a flat-screen TV with streaming services. The unit offers 2 beds. Apartament - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw. ;
Apartament z 1 sypialnią. This apartment comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. The fully equipped kitchenette features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a terrace with ancourtyard view, this apartment also provides a washing machine and a flat-screen TV with streaming services. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw.
Noclegi w Kołobrzegu
Kołobrzeg opis: Tuż za latarnią rozpościera się szeroka i piaszczysta plaża. Nieopodal promenady nadmorskiej znajduje się żelbetonowe molo, zbudowane w 1973 r. na miejscu poprzedniego, drewnianego. Molo ma 220 m długości. Zakończenie jego to trójkątny pomost (w sezonie obowiązują tu bilety). Na niewielkich stolikach wokół można kupić pamiątki z bursztynu. Nieco dalej od plaży biegnie ul. Morska z ciekawymi, nowoczesnymi kamienicami, w których znajdują się knajpki.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem