Obiekt Sunny Apartment I oferuje balkon oraz widok na miasto. Do dyspozycji Gości jest również ekspres do kawy. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Kołobrzeg – około 47 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 47 km znajduje się Ratusz.
W apartamencie znajduje się salon z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych. Aneks kuchenny wyposażono w lodówkę, zmywarkę i piekarnik. Goście mają do dyspozycji również prysznic, bezpłatny zestaw kosmetyków oraz suszarkę do włosów.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 48 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 49 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 143 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Apartament. In the kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment features a washing machine, soundproof walls, a balcony with city views as well as a private bathroom boasting a shower. The unit has 1 bed. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 24 mkw.
Noclegi w Koszalinie
Koszalin opis: W 1214 r. książę pomorski Bogusław II nadał wieś Koszalin (łac. Cossalitz), koło Góry Chełmskiej, w ziemi kołobrzeskiej klasztorowi w Białobokach k. Trzebiatowa. W 1248 r. wschodnia część ziemi kołobrzeskiej z Koszalinem przeszła na własność biskupów pomorskich (kamieńskich), dając początek biskupiemu księstwu kamieńskiemu. 23 maja 1266 r. biskup Herman von Gleichen lokował miasto na prawie lubeckim, nadając mu okoliczne wsie i liczne przywileje i ustanawiając tu swoją główną rezydencję oraz stolicę biskupiego księstwa kamieńskiego.