Pensjonat Angela usytuowany jest w Łebie, 15 minut spacerem od plaży i zaledwie 2,7 km od jeziora Łebsko. Obiekt oferuje pokoje z bezpłatnym WiFi, telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych i łazienką.
Wszystkie pokoje wyposażone są ponadto w radio i prysznic. W niektórych z nich znajduje się biurko i lodówka. W każdym z nich zapewniono parawany plażowe.
W obiekcie działa restauracja serwująca dania kuchni regionalnej, w której codziennie rano podawane jest śniadanie w formie bufetu. Goście mogą zrelaksować się w kawiarni lub skorzystać ze sprzętu do grillowania.
W wolnej chwili Goście mogą pograć w bilard lub odprężyć się na leżaku w ogrodzie bądź na tarasie. Obiekt dysponuje placem zabaw dla dzieci i solarium.
Personel obiektu jest dostępny codziennie od 07:00 do 22:00 i służy pomocą w wypożyczeniu rowerów oraz organizacji wycieczek.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Do zagwarantowania rezerwacji konieczne jest wpłacenie depozytu przelewem bankowym. Po otrzymaniu rezerwacji personel obiektu skontaktuje się z Gośćmi w celu przekazania szczegółowych informacji.
W obiekcie nie można organizować przyjęć.
W obiekcie obowiązuje zakaz palenia.
W godzinach 22:00–07:00 obowiązuje cisza nocna.Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Pokój trzyosobowy z balkonem. Jest to pokój z radiem i łazienką z prysznicem. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 19 mkw. ;
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i balkonem. Jest to pokój z radiem, sprzętem plażowym oraz telewizorem z płaskim ekranem. Wyposażenie obejmuje również czajnik i przybory kuchenne. Niektóre pokoje dysponują lodówką. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 19 mkw. ;
Pokój jednoosobowy z balkonem. Ten pokój oferuje telewizor, radio i parawan plażowy. Goście mają także do dyspozycji lodówkę, czajnik, łazienkę oraz niewielki balkon. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy typu Superior z balkonem. Jest to pokój z radiem, sprzętem plażowym oraz telewizorem z płaskim ekranem. Wyposażenie obejmuje również czajnik i przybory kuchenne. Niektóre pokoje dysponują lodówką. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 19 mkw. ;
Rodzinny apartament typu Studio. This family room includes a flat-screen TV with cable channels, a private bathroom as well as a terrace with garden views. The unit offers 3 beds. Rodzinny - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw.
Noclegi w Łebie
Łeba opis: Miasteczko Łeba powstało w XIII w. Panowały tam jednak bardzo trudne warunki życia więc nie było wówczas zbyt atrakcyjnym miejscem do założenia gospodarstwa. Atutem stało się strategiczne położenie przy ujściu rzeki, które interesowało Krzyżaków. W 1309 r. Zawładnęli oni Łebą oraz całym Pomorzem Gdańskim. Łeba na przestrzeni lat zmagała się z wieloma przeciwnościami natury. W kronikach zanotowano ogromne powodzie w latach 1396, 1441, 1467,1497. 11 stycznia 1558 r. potężny sztorm na Bałtyku spowodował powódź, która wyrządziła tak wielkie zniszczenia, że mieszkańcy zdecydowali się zbudować nowe miasto w miejscu odległym o ok.2 km na południowy wschód od poprzedniego. I tak w 1570 r. kolejny atak morza zmusił mieszkańców do przeniesienia się do nowej Łeby, a opuszczone tereny wkrótce całkowicie pochłonął piasek wydmowy. Rok 1590 wiąże się ze zburzeniem kościoła św. Mikołaja. Stał on w centrum średniowiecznego miasteczka. Do dziś zachował się jedynie fragment muru tej budowli. Pomimo tego, iż osada została oddalona od morza życie mieszkańców nadal nie było łatwe. W XVIII w. postanowiono zbudować duży port na jeziorze Łebsko, w tym celu przekopano kanał przez mierzeję. Okazało się to przedsięwzięciem na owe czasy nierealnym, albowiem 4 marca 1799 fale morskie całkowicie zniweczyły pracę, rozniosły zgromadzone zapasy drewna, wyrzuciły na ląd statki. Mieszkańcy byli zmuszeni zaniechać budowy. Dopiero w drugiej połowie XX w. wybudowano mały port morski, służący głównie rybakom, uregulowano też brzegi rzeki. Miasto zaczęło także pełnić rolę miejscowości letniskowej. Stało się to dzięki uzyskaniu połączenia kolejowego i drogowego i kolejowego z Lęborkiem.