Obiekt Lazurowy Apartament oferuje balkon i położony jest w miejscowości Łeba. W pobliżu znajduje się: Plaża w Łebie ( 1,7 km) oraz PKP Łeba ( 1 km). Oferta apartamentu obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Na miejscu znajduje się taras, a okolica jest popularna wśród miłośników jazdy na rowerze.
W pobliżu obiektu Lazurowy Apartament znajdują się liczne atrakcje, takie jak Park Jana Pawła II, Wystawa Interaktywna Illuzeum i Hala Sportowa. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 89 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. This apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and free toiletries. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the fully equipped kitchen. The apartment also includes a barbecue. This apartment has a washing machine, a tea and coffee maker, a flat-screen TV with cable channels and a terrace. The unit has 2 beds. Apartament - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 27 mkw.
Noclegi w Łebie
Łeba opis: Natura hojnie obdarzyła miasto plażami, które rozciągają się po 10 km na wschód i zachód od ujścia rzeki Łeby
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem