Obiekt Zakątek Sasanki, położony w miejscowości Lubiatowo, oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację, ogród oraz sprzęt do grillowania. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Łeba – 37 km, Zamek krzyżacki w Lęborku – 39 km. W okolicy domu wakacyjnego panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
W domu wakacyjnym zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt Zakątek Sasanki oferuje plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Miejski w Gniewinie – 19 km, Latarnia morska Stilo – 22 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo oddalone jest o 80 km. Obiekt organizuje ponadto płatny transfer lotniskowy.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 2 sypialniami. Boasting a private entrance, this air-conditioned holiday home includes 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchen. The holiday home also features a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also offers a washing machine and a flat-screen TV with streaming services. The unit has 4 beds. Dom wakacyjny - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 55 mkw.
Noclegi w Lubiatowie
Lubiatowo opis: 1437 - Lubiatowo było osadą rycerską na prawie polskim. 1497 - Maciej i Hans otrzymali osadę Lubiatowo nadaną im przez księcia Bogusława (potwierdzenie nadania miało miejsce w latach 1535 i 1569, rodzina Lubiatowskich osadzona tu była do 1811 roku) Od 1811 do 1820 roku Lubiatowo stało się własnością rodziny Treichel. Gustaw Treichel mieszkał w Kopalinie, które w 1846 roku oddzielone zostało od Lubiatowa, jego siostra Adolfina i jej mąż Albert Krammer zachowali majątek lubiatowski. Za ich bytności został wzniesiony dwór, i nowy budynek gospodarczy. W 1892 roku zmarł Albert Krammer, jego druga żona Maria sprzedała w 1912 roku majątek Pomorskiemu Towarzystwu Ziemskiemu z przeznaczeniem na pracelację, a folwark o obszarze 184 ha zakupił Hoffman z Brzeźna Lęborskiego - sprzedawca nieruchomości. Od 1918 do 1945 roku właścicielem był German Ulrich. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa gdańskiego.