Obiekt Pokoje i Domki nad morzem Słoneczne, położony w miejscowości Międzywodzie, oferuje dostęp do ogrodu. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Międzywodziu – 800 m, Dworzec PKP Świnoujście – 36 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach – 22 km, Klub golfowy Amber Baltic – 9,4 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Pokój rodzinny z prywatną łazienką. The family room offers a wardrobe, heating, as well as a private bathroom boasting a shower. This family room provides a flat-screen TV. The unit has 4 beds. Rodzinny - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Mały pokój Dwuosobowy. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. ;
Pokój Trzyosobowy z prywatną łazienką. Do dyspozycji gości są 2 łóżka. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. ;
Pokój Trzyosobowy z prywatną łazienką. Do dyspozycji gości są 2 łóżka. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. ;
Apartament rodzinny typu Suite z balkonem. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 5 łóżek. Rodzinny - 5 osobowy.
Noclegi w Międzywodziu
Międzywodzie opis: Międzywodzie to niewielka nadmorska miejscowość położona we wschodniej części wyspy Wolin na Półwyspie Międzywodzkim, pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Kamieńskim – stąd nazwa wsi. Położona jest przy DW102. Do 1945 r. wieś nosiła niemiecka nazwę Heidebrink. Międzywodzie położone jest wśród lasów. Amatorzy sportów wodnych oprócz morza mogą korzystać tu z wód Zatoki Kamieńskiej. Na terenie Międzywodzia znajduje się kilka ośrodków rehabilitacyjnych, głównie dla osób ze schorzeniami górnych dróg oddechowych i narządów ruchu. Przy jednym z ośrodków czynny jest kryty basen. Noclegi w Międzywodziu to przede wszystkim kwatery prywatne i nowe apartamenty w pobliżu plaży.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem