Obiekt Baltic Pearl D&D Apartments położony jest w miejscowości Międzywodzie i oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Międzywodziu – 400 m, Dworzec PKP Świnoujście – 35 km. W okolicy apartamentu panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i jazdy na rowerze, dostępny jest także bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano balkon, kilka sypialni (2), salon oraz kuchnię z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Na terenie obiektu Baltic Pearl D&D Apartments znajduje się taras słoneczny.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach – 20 km, Klub golfowy Amber Baltic – 8 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Please note that construction work is taking place nearby and some rooms may be affected by noise.W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 2 sypialniami. Guests can make meals in the kitchen that is equipped with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This apartment is air-conditioned and features a seating area with a flat-screen TV, a washing machine, a coffee machine, a dining area, as well as a wardrobe. The unit offers 3 beds. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 56 mkw.
Noclegi w Międzywodziu
Międzywodzie opis: Międzywodzie to niewielka nadmorska miejscowość położona we wschodniej części wyspy Wolin na Półwyspie Międzywodzkim, pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Kamieńskim – stąd nazwa wsi. Położona jest przy DW102. Do 1945 r. wieś nosiła niemiecka nazwę Heidebrink. Międzywodzie położone jest wśród lasów. Amatorzy sportów wodnych oprócz morza mogą korzystać tu z wód Zatoki Kamieńskiej. Na terenie Międzywodzia znajduje się kilka ośrodków rehabilitacyjnych, głównie dla osób ze schorzeniami górnych dróg oddechowych i narządów ruchu. Przy jednym z ośrodków czynny jest kryty basen. Noclegi w Międzywodziu to przede wszystkim kwatery prywatne i nowe apartamenty w pobliżu plaży.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem