Obiekt APARTAMENTY ALEJA RÓŻ położony jest w miejscowości Międzyzdroje w regionie Wyspa Wolin i oferuje bezpłatne Wi-Fi, sprzęt do grillowania, taras oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Międzyzdrojach – 500 m.
Każda opcja zakwaterowania wyposażona jest w klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem i lodówkę. Do dyspozycji Gości jest też prywatna łazienka z prysznicem. Do dyspozycji Gości jest kuchnia z pełnym wyposażeniem, w tym mikrofalówką i czajnikiem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec PKP Świnoujście – 15 km, Park Zdrojowy – 21 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 2 sypialniami. Ten klimatyzowany apartament z oddzielnym wejściem obejmuje 2 sypialnie oraz łazienkę z prysznicem. W kuchni przygotowano płytę kuchenną, lodówkę, przybory kuchenne oraz kuchenkę mikrofalową. Goście mogą korzystać ze sprzętu do grillowania. Pozostałe udogodnienia obejmują taras, zestaw do parzenia kawy i herbaty, szafę oraz telewizor z płaskim ekranem. W tej opcji zakwaterowania znajdują się 3 łóżka. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw. ;
Apartament. Ten klimatyzowany apartament mieści sypialnię, kuchnię i łazienkę z prysznicem. Goście mogą przygotowywać posiłki w kuchni wyposażonej w płytę kuchenną, lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Pozostałe udogodnienia obejmują balkon z meblami ogrodowymi. W tej opcji zakwaterowania dostępne jest 1 łóżko. Apartament - 2 osobowy.
Noclegi w Międzyzdrojach
Międzyzdroje opis: - Molo spacerowe - Park Fryderyka Chopina - Gabinet Figur Woskowych - punk widokowy „Kawcza Góra”, położony we wschodniej części miasta, z piękną trasą spacerową, na szczycie 2 głazy pamiątkowe zjazdów leśników z XIX w. - Rezerwat żubrów utworzony w 1976 r. - Woliński Park Narodowy Ul. Niepodległości 3, tel. 32-80-727; 32-80-737
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem