Obiekt Apartamenty DK9 Promenada Gwiazd 14 oferuje różne opcje zakwaterowania, w których zapewniono balkon i bezpłatne WiFi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Międzyzdrojach – 300 m.
Na miejscu znajduje się telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Kuchnię wyposażono w lodówkę, zmywarkę oraz mikrofalówkę. Wyposażenie obejmuje również płytę kuchenną, toster, ekspres do kawy i czajnik.
W pobliżu obiektu Apartamenty DK9 Promenada Gwiazd 14 znajdują się liczne atrakcje, takie jak Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach, Gabinet figur woskowych Międzyzdroje i Molo w Międzyzdrojach. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Heringsdorf, znajduje się 28 km od obiektu Apartamenty DK9 Promenada Gwiazd 14.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Apartament ten mieści salon, oddzielną sypialnię oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Posiłki można przygotowywać w dobrze wyposażonej kuchni z płytą kuchenną, lodówką, zmywarką do naczyń i przyborami kuchennymi. Apartament oferuje pralkę oraz telewizor z płaskim ekranem. Z balkonu roztacza się widok na wewnętrzny dziedziniec. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 39 mkw. ;
Apartament. This apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the well-equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a balcony with ancourtyard view, this apartment also features a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 39 mkw.
Noclegi w Międzyzdrojach
Międzyzdroje opis: Pierwotnie miejscowość istniała pod nazwą Misdroige i Misdroie - zachowała się w XV w. akcie darowizny księcia Bogusława I na rzecz prepozytury katedralnej w Kamieniu Pomorskim. W XII w. na terenie dzisiejszych Międzyzdrojów istniały dwie osady: Żelazo i Kępieńce. Wieś Żelazo znawcy lokują w rejonie obecnej wioski Zalesie, Kępieńce zaś na południe od dzisiejszych Międzyzdrojów. Do początku XVIII w. Międzyzdroje były niewielką wsią rybacką liczącą około 60 mieszkańców. Szybko jednak zaczął się rozwój miejscowości jako kurortu. Był to bowiem okres, kiedy popularne w Europie stawało się lecznicze właściwości morskiego klimatu. W 1832 r. biedna wioska przekształciła się w modną i popularną miejscowość wypoczynkową. W 1835 powstały na plaży pierwsze obiekty kąpieliskowe. Na plaży powstały pierwsze łazienki, nad samym morzem pojawiły się piękne wille, projektowane przez znanych architektów dla szczecińskich i berlińskich przemysłowców. Wybudowano w Międzyzdrojach zakład solankowy oraz drewniane molo. Uporządkowano wybrzeże. W 1913 r. Międzyzdroje jak na tamtejsze czasy osiągnęły rekordową liczbę letników - 20 000. Na zlecenie belgijskiego kupca Lejeune w 1860 r. zbudowano Dom Zdrojowy i założono park. Powstaje drewniane molo, które po przebudowie w 1906 r. ma 360 m długości, kawiarnię na głowicy i przystań dla statków spacerowych. W 1899 r. kolejny etap rozwoju miasta - Międzyzdroje uzyskują połączenie kolejowe ze Szczecinem i Świnoujściem. Z roku na rok przyjeżdżało coraz więcej gości, rosła też liczba stałych mieszkańców. W 1939 r. Międzyzdroje liczyły ok. 4 tyś. osób. Podczas II wojny światowej miasto nie poniosło zbyt wiele strat. Po wojnie Międzyzdroje zostały przyłączone do Polski, a w roku 1945 otrzymały prawa miejskie. Następnie, już po wojnie wznowiono działalność turystyczno - wypoczynkową miasta. Tę funkcję rozwija ono do dziś. W latach 1972-1984 Międzyzdroje były częścią Świnoujścia.