Obiekt Spa Bagiński & Chabinka położony jest w cichej, lesistej okolicy, 150 metrów od plaży. Podczas pobytu Goście mogą bezpłatnie korzystać z internetu, sauny, wanny z hydromasażem, łaźni parowej i krytego basenu.
Pokoje są klasycznie urządzone i utrzymane w ciepłej kolorystyce. W każdym z nich znajduje się telewizor, sejf, balkon oraz łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.
Obiekt Spa Bagiński & Chabinka udostępnia centrum spa, które oferuje szeroki wybór masaży i zabiegów kosmetycznych. Goście mogą zrelaksować się w ogrodzie, w którym przygotowano plac zabaw dla dzieci. Na miejscu działa też wypożyczalnia rowerów. W budynku dostępna jest winda.
Goście mogą delektować się przekąskami w barze koktajlowym na miejscu. Restauracja w ośrodku zaprasza na rozmaite dania i szeroki wybór win. O poranku serwowane jest także śniadanie w formie bufetu.
Obiekt Spa Bagiński & Chabinka jest oddalony o 150 metrów od promenady w Międzyzdrojach i o 1,3 km od molo. W odległości 1,4 km od budynku znajduje się Muzeum Figur Woskowych i planetarium. Na życzenie organizowany jest transfer.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
Please note that guests requiring an invoice are encouraged to provide their details at check-in.
City tax is paid by cash only.
The age of children who are entitled to discounts and free stays must be confirmed by a document containing their date of birth.
In the absence of a relevant document, the discounts areapplicable.
Pokój dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami i balkonem. Jest to klasycznie urządzony pokój z lodówką, telewizorem z płaskim ekranem, balkonem i łazienką. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 23 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami i balkonem. Jest to przestronny pokój z częścią wypoczynkową, lodówką, telewizorem z płaskim ekranem, balkonem i łazienką. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw.
Noclegi w Międzyzdrojach
Międzyzdroje opis: Pierwotnie miejscowość istniała pod nazwą Misdroige i Misdroie - zachowała się w XV w. akcie darowizny księcia Bogusława I na rzecz prepozytury katedralnej w Kamieniu Pomorskim. W XII w. na terenie dzisiejszych Międzyzdrojów istniały dwie osady: Żelazo i Kępieńce. Wieś Żelazo znawcy lokują w rejonie obecnej wioski Zalesie, Kępieńce zaś na południe od dzisiejszych Międzyzdrojów. Do początku XVIII w. Międzyzdroje były niewielką wsią rybacką liczącą około 60 mieszkańców. Szybko jednak zaczął się rozwój miejscowości jako kurortu. Był to bowiem okres, kiedy popularne w Europie stawało się lecznicze właściwości morskiego klimatu. W 1832 r. biedna wioska przekształciła się w modną i popularną miejscowość wypoczynkową. W 1835 powstały na plaży pierwsze obiekty kąpieliskowe. Na plaży powstały pierwsze łazienki, nad samym morzem pojawiły się piękne wille, projektowane przez znanych architektów dla szczecińskich i berlińskich przemysłowców. Wybudowano w Międzyzdrojach zakład solankowy oraz drewniane molo. Uporządkowano wybrzeże. W 1913 r. Międzyzdroje jak na tamtejsze czasy osiągnęły rekordową liczbę letników - 20 000. Na zlecenie belgijskiego kupca Lejeune w 1860 r. zbudowano Dom Zdrojowy i założono park. Powstaje drewniane molo, które po przebudowie w 1906 r. ma 360 m długości, kawiarnię na głowicy i przystań dla statków spacerowych. W 1899 r. kolejny etap rozwoju miasta - Międzyzdroje uzyskują połączenie kolejowe ze Szczecinem i Świnoujściem. Z roku na rok przyjeżdżało coraz więcej gości, rosła też liczba stałych mieszkańców. W 1939 r. Międzyzdroje liczyły ok. 4 tyś. osób. Podczas II wojny światowej miasto nie poniosło zbyt wiele strat. Po wojnie Międzyzdroje zostały przyłączone do Polski, a w roku 1945 otrzymały prawa miejskie. Następnie, już po wojnie wznowiono działalność turystyczno - wypoczynkową miasta. Tę funkcję rozwija ono do dziś. W latach 1972-1984 Międzyzdroje były częścią Świnoujścia.