Apartament Paryski w Międzyzdrojach to doskonałe miejsce na wypoczynek, łączące komfort z piękną lokalizacją. Oferujemy bezpłatny parking prywatny, który jest dostępny na miejscu, a rezerwacja nie jest konieczna 🚗. Dodatkowo, można skorzystać z usługi parkingowego oraz parkingu w garażu, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo dla gości.
W apartamencie dostępne jest bezpłatne Wi-Fi, umożliwiające łatwe korzystanie z internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych 📶. Kuchnia została wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty, w tym płytę kuchenną, lodówkę, zmywarkę, a także czajnik elektryczny oraz kuchenka mikrofalowa. Dzięki przyborom kuchennym oraz stolowi goście mogą z łatwością przygotować własne posiłki.
Sypialnia w apartamencie oferuje pościel oraz szafę lub garderobę, co pozwala na wygodne przechowywanie rzeczy. Łazienka została wyposażona w wannę lub prysznic, papier toaletowy, ręczniki, suszarkę do włosów, a także bezpłatny zestaw kosmetyków, co zapewnia komfort podczas pobytu 🛁.
W salonie znajduje się sofa, która zapewnia miejsce do relaksu oraz część jadalna, idealna na wspólne posiłki. Apartament dysponuje telewizorem z płaskim ekranem oraz kanałami satelitarnymi, co umożliwia oglądanie ulubionych programów 📺. Udogodnienia w pokoju obejmują także gniazdko koło łóżka, rozkładaną sofę, a także sprzęt do prasowania, co czyni pobyt jeszcze bardziej komfortowym.
Apartament jest przyjazny alergikom, a drewniana podłoga lub parkiet dodają elegancji wnętrzu. W obiekcie dostępne są również udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, w tym dojazd windą na wyższe piętra.
Lokalizacja Apartamentu Paryskiego jest doskonała – znajduje się przy samej plaży, co sprzyja relaksowi oraz różnorodnym aktywnościom, takim jak jazda konna, windsurfing czy piesze wycieczki. Goście mogą również korzystać z mebli ogrodowych, balkonu oraz tarasu, ciesząc się pięknymi widokami na miasto 🌅.
Dodatkowo, apartament oferuje możliwość wystawienia faktury, co jest przydatne dla osób podróżujących w celach służbowych. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia, a pokoje są przeznaczone zarówno dla rodzin, jak i dla niepalących.
Apartament Paryski to idealne miejsce na wakacje, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od relaksu na plaży po aktywny wypoczynek w pięknym otoczeniu.
Noclegi w Międzyzdrojach
Międzyzdroje opis: Pierwotnie miejscowość istniała pod nazwą Misdroige i Misdroie - zachowała się w XV w. akcie darowizny księcia Bogusława I na rzecz prepozytury katedralnej w Kamieniu Pomorskim. W XII w. na terenie dzisiejszych Międzyzdrojów istniały dwie osady: Żelazo i Kępieńce. Wieś Żelazo znawcy lokują w rejonie obecnej wioski Zalesie, Kępieńce zaś na południe od dzisiejszych Międzyzdrojów. Do początku XVIII w. Międzyzdroje były niewielką wsią rybacką liczącą około 60 mieszkańców. Szybko jednak zaczął się rozwój miejscowości jako kurortu. Był to bowiem okres, kiedy popularne w Europie stawało się lecznicze właściwości morskiego klimatu. W 1832 r. biedna wioska przekształciła się w modną i popularną miejscowość wypoczynkową. W 1835 powstały na plaży pierwsze obiekty kąpieliskowe. Na plaży powstały pierwsze łazienki, nad samym morzem pojawiły się piękne wille, projektowane przez znanych architektów dla szczecińskich i berlińskich przemysłowców. Wybudowano w Międzyzdrojach zakład solankowy oraz drewniane molo. Uporządkowano wybrzeże. W 1913 r. Międzyzdroje jak na tamtejsze czasy osiągnęły rekordową liczbę letników - 20 000. Na zlecenie belgijskiego kupca Lejeune w 1860 r. zbudowano Dom Zdrojowy i założono park. Powstaje drewniane molo, które po przebudowie w 1906 r. ma 360 m długości, kawiarnię na głowicy i przystań dla statków spacerowych. W 1899 r. kolejny etap rozwoju miasta - Międzyzdroje uzyskują połączenie kolejowe ze Szczecinem i Świnoujściem. Z roku na rok przyjeżdżało coraz więcej gości, rosła też liczba stałych mieszkańców. W 1939 r. Międzyzdroje liczyły ok. 4 tyś. osób. Podczas II wojny światowej miasto nie poniosło zbyt wiele strat. Po wojnie Międzyzdroje zostały przyłączone do Polski, a w roku 1945 otrzymały prawa miejskie. Następnie, już po wojnie wznowiono działalność turystyczno - wypoczynkową miasta. Tę funkcję rozwija ono do dziś. W latach 1972-1984 Międzyzdroje były częścią Świnoujścia.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem