Obiekt Pokój dwuosobowy Willa na rogu oferuje balkon oraz widok na ogród. Do dyspozycji Gości jest również czajnik. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Międzyzdrojach – około 600 m. Odległość ważnych miejsc od kwatery prywatnej: Dworzec PKP Świnoujście – 16 km, Park Zdrojowy – 22 km.
W kwaterze prywatnej znajduje się telewizor z płaskim ekranem. W kwaterze prywatnej zapewniono ręczniki i pościel.
W pobliżu obiektu Pokój dwuosobowy Willa na rogu znajdują się liczne atrakcje, takie jak Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach, Gabinet figur woskowych Międzyzdroje i Kościół św.Piotra Apostoła.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką. Ten pokój dwuosobowy oferuje balkon z widokiem na ogród oraz łazienkę z prysznicem. Wyposażenie obejmuje szafę oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy.
Noclegi w Międzyzdrojach
Międzyzdroje opis: Plaża jest bez wątpienia jedną z największych atrakcji miejscowości. Oddzielona jest ona od promenady pasmem wydm. Na prawo rozpościera się widok na Świnoujście, na lewo zaś widać malowniczy klif. Głównym miejscem na plazy jest molo, wyremontowane i oddane do uzytku na nowo w 1994 r.
Od 2001 roku promujemy wczasy nad morzem